شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 30 بهمن 1398 - 13:49

پیشرفت قایقرانی در گرو تاسیس باشگاه ،تدوین اساسنامه و روابط عمومی است


دبیر فدراسیون قایقرانی کشور در مجمع سالیانه هیئت قایقرانی گفت :اگر بخواهیم یشرفت چشم گیری در قایقرانی در سطح کشور داشته باشیم باید توجه ویژه ای به تاسیس باشگاه قایقرانی ،تدوین اساسنامه و آئین نامه و شناساندن رشته قایقرانی از طریق روابط عمومی است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،صبح امروز مجمع عمومی سالیانه هیئت قایقرانی با حضور صابونچی دیر فدراسیون قایقرانی ،جهانشیر مدیر کل ورزش و جوانان ،ضروری رئیس هیئت قایقرانی ،نماینده داوران ،مربیان و ورزشکاران استان در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد.در این نشست ضروری گزارش عملکرد هیئت در سال 98 را بیان کرد و از مشکلات و موفقیت های هیئت صحبت کرد .
در این نشست صابونچی دبیر فدراسیون قایقرانی با اعلام رضایت از تعامل هیئت استان با فدراسیون و قهرمان پروری در این رشته ورزشی گفت :فدراسیون قایقرانی تنها فدراسیونی است که هیئت رئیسه آن همچنان از مدیران اسبق قایقرانی است استفاده می کند که بتواند همیشه از تجربیات آنها استفاده شود ،قایقرانی به دلیل تجهیزات ورزشی دارای مظلومیت هایی است در شرایط اقتصادی کنونی و ما برآنیم سال آینده استان های فعال نظیر همدان را از تجهیزات برخوردار نماییم .
وی افزود :در سال آتی از هیئت های استان در جلسات هیئت رئیسه دعوت خواهیم کرد که از نزدیک فدراسیون به مسائل و مشکلات استان غافل نباشیم و همچنین استان به مسائل فدراسیون واقف شود.
صابونچی با اذعان به اینکه همدان را قطب رشته روئینگ در سطح کشور می توان شناخت گفت :از ورزشکاران قایقرانی می خواهیم هیچ وقت دلسرد و بی انگیزه نباشند به خاطر زیر ساخت نامناسب زیرا با تعامل و وفاق شما ورزشکاران و مربیان و داوران با فدراسیون و اداره ورزش و جوانان می توان کاری از پیش برد و با کمک هم می توان رشته قایقرانی را به سطح بالای از کشور برسانیم ،در حال حاضر تعداد ورزشکاران در همدان کم است و با همین مقدار کم توانسته اند در میادین ورزشی ملی و فراملی قهرمانی را از آن خود نمایند ،پس ما باید کمیت این رشته ورزشی را ارتقا دهیم تا بتوانیم به سطح مطلوبی از کمیت برسیم .
در ادامه جلسه محسن جهانشیر مدیر کل ورزش و جوانان گفت :هیئت قایقرانی استان از هیئت های پویا ،فعال و قهرمان پرور است و ما حمایت همه جانبه خود را از این ورزشکاران در همه شرایط لحاظ می کنیم .
جهانشیر با توجه به اینکه سد اکباتان دارای فضای مناسبی برای اسکان ورزشکاران این رشته نبوده عنوان کرد :در حال حاضر با شرکت آب فاضلاب منطقه همدان در مذاکره هستیم که یک درصد اعتبار ورزش و سهم اداره ورزش را برای ساخت یک مکان مسقف برای ورزشکاران در سد داشته باشیم که ورزشکار به راحتی بتواند تمرین کند.
مدیر کل ورزش و جوانان گفت : همدان دارای اقلیم مناسب می توان بچه ها رویئنگ بیشتری در سطح استان شناسایی شوند و ما آنها را در عرصه های ملی و فرا ملی ببینیم همانطور که در حال حاظر بچه های قایقران استان دارای مقام های خوبی هستند و این مقام ها را به خوبی حفظ کردند درخشش بیشتری از ورزشکاران در سطح ملی و فراملی داشته باشیم .
دفعات مشاهده : 84
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد