شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 30 بهمن 1398 - 13:56

بانوان کارمند همدان برای شرکت در جشنواره‌های ورزشی رغبت کنند

نایب رییس هیات ورزش‎های همگانی همدان گفت: بانوان کارمند در راستای تقویت سلامت و تندرستی خود، برای شرکت در جشنواره‌های متنوع فرهنگی ورزشی رغبت کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان ،مریم روحی در نشست هماهنگی جشنواره فرهنگی ورزشی فراغت بانوان با ورزش همدان اظهار داشت: برگزاری چنین جشنواره هایی در تقویت روحی و روانی بانوان کارمند تاثیر بسزایی دارد.
وی بیان کرد: جشنواره فرهنگی ورزشی فراغت بانوان با ورزش ویژه شاغلان دستگاه های اجرایی است و انتظار داریم نسبت به نام نویسی نهادها توجه لازم از سوی مسوولان انجام شود.
روحی اضافه کرد: متاسفانه در اغلب برنامه ها آنطور که باید شاهد حضور پرشور کارمندان دولت نیستیم و تنها چند دستگاه اجرایی نسبت به استقبال لازم از جشنواره ها و مسابقات اقدام می کنند.
نایب رییس هیات ورزش های همگانی همدان یادآور شد: همه ساله بیش از 50 برنامه فرهنگی ورزشی برای قشرهای مختلف بانوان در سطح استان برگزار می شود و در این بین کمتر شاهد حضور قشر کارمند هستیم.
وی با تاکید بر لزوم توجه مدیران دستگاه های اجرایی به ایجاد بسترهای لازم برای توسعه ورزش بانوان کارمند، گفت: بانوان سهم بسزایی در ارتقا روحیه نشاط و شادابی خانواده و جامعه دارند و باید این مورد مورد توجه جدی قرار بگیرد.
روحی با اشاره به برگزاری جشنواره فرهنگی ورزشی فراغت بانوان با ورزش همدان خاطرنشان کرد: از دستگاه های اجرایی می خواهیم در این جشنواره که انتخابی کشور است، زمینه حضور بانوان کارمند را فراهم سازند.
وی با اشاره به شرایط حضور در این جشنواره گفت: یک کارمند همراه به 2 نفر از اعضای یک خانواده (اعضای درجه یک و دو خانواده) می توانند در این جشنواره شرکت کنند.
نایب رییس شورای اسلامی شهر همدان یادآور شد: ساختار قامتی، بدمینتون، دارت، بسکتبال، بومی محلی شامل: لی لی و یه قل دوقل و طناب زنی از جمله رشته های رقابتی در این جشنواره است.
وی افزود: متقاضیان تا هفته اول اسفندماه فرصت نام نویسی دارند که باید در دفتر هیات ورزش های همگانی همدان واقع در ورزشگاه شهدای قدس مراجعه کنند.
دفعات مشاهده : 91
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد