شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 30 بهمن 1398 - 14:09

گرامیداشت دهه مبارک فجر و ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهراء(س)
برگزاری مسابقات دارت ویژه خواهران شاهد وایثارگر

داود فرجی رئیس هیئت جانبازان معلولین شهرستان ملایر از برگزاری مسابقات دارت ویژه خواهران شاهد و ایثارگر , معلولین و جانبازان سرافراز به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهراء(س) و روز مادر مزین به نام سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در سالن شهید یوسفی مجموعه ورزشی تختی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،

رئیس هیئت جانبازان و معلولین شهرستان ملایر ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهراء(س) و روز مادر در خصوص برگزاری مسابقات دارت گفت : با همکاری مسئول امور ورزش بانوان اداره ورزش وجوانان , اداره بنیاد شهید و مدیریت سالن شهید یوسفی مجموعه ورزشی تختی و اعضاء این هیئت مسابقات دارت ویژه خواهران شاهد و ایثارگر , معلولین و جانبازان سرافراز و یادگاران هشت سال دفاع مقدس به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهراء(س) و روز مادر مزین به نام سردار دلها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

وی در ادامه افزود : تعداد 15 نفر از ورزشکاران این هیئت متشکل از خواهران شاهد وایثارگر , معلولین و جانبازان سرافراز در این مسابقه در دو بخش آقایان و بانوان شرکت کردند و با حضور سبز خود این ایام عزیز را گرامیداشتند و برای کسب مقام برتر آن با هم به رقابت پرداختند.

فرجی در پایان صحبتهای خود از همکاریها و حمایتهای سرپرست جدید اداره ورزش و جوانان و مسئول امور ورزش بانوان و همچنین رئیس هیئت اتومبیل رانی و موتور سواری این شهرستان و تمامی کسانی که در برگزاری این مسابقه زحمت کشیدند تقدیر و تشکر کرده و اظهار داشتند : طی مراسمی به نفرات برتر این مسابقه لوح تقدیر و کارت هدیه از سوی هیئت جانبازان و معلولین به پاس قدر دانی از تلاشها و زحمات آنها اهداء گردید.

شایان ذکر است این مسابقه در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شد و نفرات برتر آن نیز به شرح ذیل به هیئت جانبازان و معلولین شهرستان ملایر معرفی شدند:
در بخش آقایان محمد نوربخشان , مهدی فرتاج و حمید زهره وند به ترتیب مقامهای اول تا سوم را از آن خود کردندو در بخ بانوان نیز فاطمه چگینی و معصومه امیری به مقامهای اول و دوم این مسابقه دست پیدا کردند.

گفتنی است نفرات اول این مسابقه از سوی هیئت جانبازان و معلولین شهرستان ملایر به هیئت استان همدان جهت عضویت در تیم استان معرفی خواهند شد.
دفعات مشاهده : 56
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد