شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 01 اسفند 1398 - 09:14

جشنواره بازیهای بومی محلی گرامیداشت ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهراء (س) در شهرستان ملایر

هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی شهرستان ملایر با برگزاری جشنواره بازیهای بومی محلی ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) را در سالن ولیعصر(عج) گرامیداشت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر ،جشنواره بازیهای بومی محلی به همت هیئت روستایی و باززیهای بومی محلی شهرستان ملایر به مناسبت گرامیداشت مقام مادر و ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) در سالن ولیعر (عج) برگزار شد.

بیش از صد نفر از ورزشکاران رده های پایه تا جوانان محلات و بخشهای تابع شهرستان ملایر در این جشنواره شرکت کردند و در برنامه های متنوع فرهنگی ورزشی آن برای کسب مقام و رتبه برتر به رقابت پرداختند.

مسابقاتی چون فوتسال , طناب زنی , طناب کشی , هفت سنگ و .... در این جشنواره برگزار که تیمها و نفرات برتر آن نیز به هیئت معرفی شدند تا برای حضور در مسابقات استانی و کشوری برنامه ریزیهای لازم برای تمرین آنها انجام شود .

در پایان جشنواره و طی مراسمی از سوی هیئت روستایی و بازیهای بومی محلی به تیمها و نفرات برتر حکم و جایزه به پاس قدر دانی از زحمات و تلاشها ی آنها اهداء گردید و کلیه شرکت کنندگان در این جشنواره از سوی این هیئت پذیرایی شدند.
دفعات مشاهده : 69
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد