شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 08 اسفند 1398 - 22:13

معاون توسعه منابع و پشتیبانی خبر داد:
تمدید تعطیلی تمام اماکن ورزشی تا 20 اسفند 98

معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان همدان گفت: تمام اماکن و مسابقات ورزشی تا 20 اسفند تعطیل و لغو شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان همدان، کاوه صولتی در خصوص تعطیلی اماکن ورزشی در استان اظهار کرد: با توجه به تصمیمات متخذه در کمیسیون ماده 5 باشگاهها ، به ضرورت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا و حفظ و صیانت از سلامت ورزشکاران با هماهنگی مسئولان بهداشتی تمام اماکنی که هرگونه فعالیت‌های گروهی و تیمی در آن برگزار می‌شود و ورزشکاران با یگدیگر تماس دارند و زیر نظر اداره کل ورزش‌ و جوانان همدان قرار دارد شامل: استخر ها ،سالن ها و باشگاههای ورزشی دولتی و خصوصی ، تا تاریخ 20 اسفند ماه تعطیل می باشد.
معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره‌کل ورزش و جوانان همدان در خصوص لغو مسابقات ورزشی عنوان کرد: تمام مسابفات به جز رقابت‌های لیگ برتر فوتبال، دسته یک و ۲ تعطیل شده‌ است. همچنین اردوها، اعزام‌ها، سیمنارها، همایش‌ها و کلاس‌های آموزشی نیز لغو شده است.
وی افزود: این تمهیدات به منظور پیشگیری از ابتلای مردم استان همدان به بیماری کروناویروس اتخاذ شده تا از بروز چنین بیماری در بین مردم استان جلوگیری به عمل آید
دفعات مشاهده : 143
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد