شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 12 اسفند 1398 - 11:17

شعار امروز هیئتهای ورزشی شهرستان ملایر در پیشگیری از کرونا ویروس جدید

هیئت وزنه برداری شهرستان ملایر با شعار کرونا را شکست می دهیم سالن وزنه برداری شهید جولایی مجموعه ورزشی تختی را گند زدایی و ضد عفونی کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر:
به دنبال انجام اقدامات لازم در خصوص مقابله با کرونا ویروس جدید هیئت وزنه برداری شهرستان ملایر نیز با مسئولیت مجید حاج علی اکبری با شعار کرونا را شکست می دهیم سالن وزنه برداری شهید جولایی مجموعه ورزشی تختی را ضد عفونی و تمیز کرد.

در این اقدام مهم و پیشگیرانه کلیه سالن اعم از سرویس بهداشتی , دوش ها , وسایل و لوازم ورزشی , دربها و دیوارها و تخته های وزنه برداری ضد عفونی و گندزدایی شدند .

شایان ذکر است مجید حاج علی اکبری رئیس هیئت وزنه برداری و از مدیران موفق شهرداری شهرستان ملایر میباشد که در عرصه ورزش شهرستان خدمات شایانی را چون ارسال شن و نمک در زمان یخبندان , ارسال کود حیوانی برای چمن تختی , همکاری در ارائه خدمات زیباسازی محلهای ورزشی و .... با همکاری شهردار ورزش دوست شهرستان ملایر ارائه داده است.

سرپرست اداره ورزش و جوانان نیز در پیامی از همکاری خوب و صمیمانه شهردار شهرستان ملایر و همکاران آن در اجرای برنامه های فرهنگی ورزشی اداره ورزش و جوانان به مناسبتهای مختلف و همچنین ضد عفونی کردن اماکن ورزشی این شهرستان در پیشگیری از کرونا ویروس جدید تقدیر و تشکر به عمل آورد .
دفعات مشاهده : 89
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد