شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 12 اسفند 1398 - 13:04

رئیس ورزش و جوانان نهاوند خبر داد:
تشدید نظارت‌ها بر تعطیلی اماکن ورزشی نهاوند

رئیس ورزش و جوانان نهاوند از تشدید نظارت‌ها بر تعطیلی اماکن ورزشی نهاوند خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان نهاوند، مهرداد سعدی نژاد با اعلام این خبر اظهار کرد: برابر دستورالعمل اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تمام اماکن ورزشی شهر و روستای شهرستان نهاوند از ۴ تا ۹ اسفندماه تعطیل اعلام شد که بعدازآن نیز با توجه به لزوم پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در استان و شهرستان نهاوند این تعطیلی‌ها تا ۲۰ اسفندماه تمدید شد.
وی ادامه داد: خوشبختانه در حال حاضر با توجه به حساسیت فرماندار شهرستان و تأکیدات صورت گرفته از تمامی اماکن ورزشی دولتی و خصوصی شهرستان نهاوند یک مرتبه بازدید صورت گرفته و هیچ‌یک از اماکن ورزشی هیچ‌گونه فعالیتی نداشته و تعطیل هستند.
رئیس ورزش و جوانان نهاوند بابیان اینکه تعطیلی باشگاه‌ها همچون سایر مکان‌های ورزشی بر اساس دستور وزارت ورزش و ستاد نظارت بر سلامت کشور است و همه باید تابع قانون باشند، گفت: در صورت مشاهده هرگونه سرپیچی از دستورالعمل فعلی مبنی بر تعطیلی اماکن ورزشی شهرستان نهاوند تا ۲۰ اسفندماه با متخلفین برخورد خواهد شد.
وی تصریح کرد: هیچ‌یک از باشگاه‌های شهرستان نهاوند در ایام تعطیل حق اجبار مبنی بر حضور مربیان و اخذ شهریه از ورزشکاران را ندارد ضمن اینکه بر اساس اطلاعیه صادره طبق زمان درج‌شده باید تعطیل باشند.
دفعات مشاهده : 64
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد