شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 12 اسفند 1398 - 17:40

فعالیت داوطلبانه مربیان هیئت گلف در راستای پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا

مربیان هیئت گلف استان در ایستگاه پیشگیری از ویروس کرونا با مامورین اداره بهداشت همدان دواطلبانه همکاری نمودند .


به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان, از روز گذشته مربیان هیئت گلف استان در راستای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا همکاری داوطلبانه خود را با مامورین اداره بهداشت همدان آغاز نمودند .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف استان اعلام کرد : مربیان هیئت گلف در اقدامی داوطلبانه در راستای آموزش مقابله با بیماری کرونا و اقدامات پیشگیرانه با حضور در ایستگاهی که توسط اداره بهداشت شهرستان همدان در همین خصوص ایجاد شده بود با مامورین مربوطه همکاری نمودند .
سالوند ادامه داد : همچنین در این اقدام خداپسندانه تعدادی ماسک و سایر اقلام بهداشتی مورد نیاز نیز به صورت رایگان در بین افراد مختلف و همشهریان عزیزمان توزیع گردید .
وی افزود : مربیان هیئت گلف با توجه به آموزش هایی که از قبل دیده بودند در رابطه با اقدامات و راهکار های مقابله با بیماری کرونا به نحو مطلوبی اطلاع رسانی نمودند و ضمن ایجاد آرامش و کاهش بار روانی و اضطراب ناشی از شیوع این بیماری با ثبت نام بازدیدکنندگان این نوید و امید را به آنها دادند که پس از عبور از این بحران زودگذر با آغاز تمرینات رشته ورزشی گلف آموزش های رایگان را به آنها ارائه خواهند داد .
شایان ذکر است : عوامل صدا و سیما مرکز همدان نیز با تهیه گزارش و پوشش خبری فعالیت های مذکور هیئت گلف همدان را به تصویر کشیدند .
دفعات مشاهده : 82
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد