شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 13 اسفند 1398 - 14:28

محمد بداغی رییس هیئت بدمینتون استان همدان شد

مجمع انتخاباتی رییس هیئت بدمینتون استان همدان به ریاست جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان ظهر امروز برگزار و از بین دو کاندیدا محمد بداغی رییس هیئت بدمینتون استان همدان شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، ظهر امروز مجمع انتخابات رئیس هیئت بدمینتون همدان به ریاست جهانشیر مدیرکل ورزش و جوانان استان و حضور اعضا مجمع در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد .
در ابتدا مجمع، برقعی سرپرست هیئت از فعالیت های ورزشی در حوزه قهرمانی و همگانی، آموزش توضیحاتی ارائه داد و از زحمات امیر جباری و قهرمانی اخیر وی تقدیر و تشکر کرد.
در این مجمع 2 کاندیدا محمد بداغی و محمد توتونچی حضور داشتند که با ارائه برنامه های خود در پایان محمد بداغی از 15 رای توانست 14 رای ماخوذه را از آن خود کند و به این ترتیب به مدت چهار سال سکاندار هیئت بدمینتون استان شد.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان ضمن تقدیر ازبرقعی سرپرست هیئت در زمان تصدی گری گفت :قدردانی ما از همه کسانی است که برای اعتلای ورزش استان قدم بر می دارند و از تلاش و همت آنها جباری ها ظهور پیدا می کنند ،وفاق و اتحاد هیئت را دو چندان کنید تا بتوانیم نظیر جباری بیشمار در ورزش بدمینتون داشته باشیم .
جهانشیر با بیان اینکه انتخابات رئیس هیئت شروع مدیریت جدید در هیئت است گفت :امروز که پانزده رای ماخوذه از آن آقای بداغی شد وظیفه را بر ایشان بسیار سخت شد و باید این را بداند مطالبه بچه های هیئت بدمینتون در برابر ایشان دو چندان شده است و امید داریم با بهره گیری از تجربیات قبلی کشتی بدمینتون را به سر منزل هدف برسانید .
وی افزود :برای پیشرفت بدمینتون باید تعامل سازنده با آموزش پرورش و شهرداری داشته باشیم ،امروز دو نماینده این دو در جلسه حضور دارند با تعامل می توانید استعداد یابی و قهرمان پروری را دو چندان نمایید.
دفعات مشاهده : 175
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد