شرح
تاريخ خبر :  شنبه 17 اسفند 1398 - 05:22

ورزشکاران همگانی از فعالیت بدنی خودداری کنند

رییس هیات ورزش های همگانی همدان گفت: ورزشکاران همدانی از هرگونه فعالیت بدنی در فضاهای بسته و روباز تا اطلاع ثانوی خودداری کنند.به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان و به نقل از هیئت همگانی ،هادی سبزواری اظهار داشت: هرگونه فعالیت گروهی و انفرادی در محیط های بسته و روباز با توجه به شیوع ویروس کرونا توصیه نمی شود و تبعات سنگین دارد.
وی اضافه کرد: باتوجه به سرعت بالای شیوع ویروس کوید 19 و انتقال آن از طریق هوا و مجاری تنفسی از هرگونه فعالیت ورزشی به صورت گروهی باید خودداری کرد.
سبزواری بیان کرد: همچنین هرگونه تجمع ورزشی در فضاهای باز یا بسته افراد بیشتری را به این بیماری ابتلا می کند.
وی با قدردانی از همکاری باشگاه های ورزشی سطح استان در تعطیلی فعالیت ها گفت: مدیران باشگاه ها اغلب از همان شروع شیوع ویروس همکاری لازم را داشتند و برخی نیز قبل از صدور اطلاعیه، به صورت خودجوش اقدام به تعطیلی باشگاه کردند.
رییس هیات ورزش های همگانی همدان یادآور شد: این هیات با تشکیل کمیته ستاد پیشگیری در راستای اطلاع رسانی مطلوب در این زمینه فعالیت گسترده خود را از هفته قبل شروع کرده و همه روزه نسبت به موارد مورد تایید ستاد کشوری پیشگیری از کرونا اقدام به نشر مطالب در شبکه های وابسته به هیات در فضای مجازی می کنند.
وی با بیان اینکه تمامی دوره های آموزشی اعم از داوری و مربیگری هیات ورزش های همگانی نیز به سال آینده موکول شد، گفت: این اقدام در راستای پیشگیری از ویروس کرونا انجام شده است.
سبزواری خاطرنشان کرد: همچنین ایستگاه های ورزش صبحگاهی سطح استان را نیز تعطیل اعلام کرده ایم.
وی با اشاره به اینکه هیات ورزش های همگانی بیشترین جامعه ورزشکار را در سطح این استان دارا است، گفت: بیش از 25 هزار ورزشکار در قالب رشته های زیرمجموعه این هیات فعالیت می کنند.

@hamegani_hamedan
دفعات مشاهده : 86
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد