شرح
تاريخ خبر :  شنبه 17 اسفند 1398 - 06:59

کاشت چند اصله نهال در سایت تخصصی مینی گلف همدان


به مناسبت روز درختکاری رییس و مربیان هیئت گلف استان در سایت تخصصی مینی گلف چند اصله نهال غرس کردند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان ،همزمان با روز درختکاری رییس هیئت گلف استان به همراه چند تن از اعضا و مربیان این هیئت در سایت تخصصی مینی گلف چند اصله نهال غرس کردند .
علی اصغر سالوند رییس هیئت گلف استان بیان کرد : هیئت گلف استان همدان علاوه بر انجام فعالیت های ورزشی در بخش فرهنگی نیز فعالیت های متنوع و گسترده ای انجام می دهد که بهترین آن کاشت نهال در سایت تخصصی مینی گلف در راستای فرهنگ سازی در این زمینه می باشد .
وی ادامه داد : هر ساله در هفته درختکاری تعدادی نهال توسط اعضا و بازیکنان هیئت گلف غرس می شود و امسال نیز همچون سال های گذشته این اقدام نیک را انجام دادیم .
در حاشیه این مراسم سالوند گفت : پانزدهم اسفند ماه روز درختکاری فرصت مناسبی برای توسعه فضای سبز می باشد و از کلیه بازیکنان و مربیان انتظار دارم در خصوص حفظ و نگهداری آن در طول سال بیشتر از قبل همکاری کنند .
وی تصریح کرد : حفظ و صیانت از منابع طبیعی در یک روز و یک هفته نباید خلاصه شود و برای حفظ و نگهداری از این سرمایه های خدادادی باید در تمامی طول سال کوشش نمود .
گفتنی سایت تخصصی مینی گلف همدان که در مجموعه ورزشی سردار شهید علی رضا شمسی پور ( خیابان سعیدیه ) واقع گردیده است یکی از بهترین سایت های تخصصی مینی گلف در کشور عزیزمان ایران می باشد که علاوه بر داشتن استاندارد های لازم دارای فضای سبز و آب نمای زیبایی نیز هست که بر ویژگی های منحصر به فرد آن می افزاید .

دفعات مشاهده : 92
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد