شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 20 اسفند 1398 - 10:50

کمک 100 میلیون ریالی خیرین به ازدواج جوانان بهار در شب ولادت حضرت علی (ع)

در شب ولادت حضرت علی (ع) و به همت مجمع خیرین ازدواج بهار بیش از 100 میلیون ریال کمک غیر نقدی جمع‌آوری برای ازدواج جوانان جمع آوری شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان؛ سرپرست ورزش و جوانان بهار گفت: مجمع خیرین ازدواج آسان شهرستان بهار با مدیریت دو تن از خیرینی که با آستان قدس نیز در ارتباط هستند و باهدف ایجاد شرایطی برای ترویج امر مقدس ازدواج و کمک به زوج‌های جوان تشکیل‌شده است.

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ازدواج آسان ازجمله اهداف مجمع خیرین ازدواج است، گفت: باید با تلاش در راستای این امر حرکت کرده و خانواده‌ها را از مخارج اضافی برای ازدواج زوج‌ها منع کنیم.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در آغاز فعالیت این مجمع و در شب ولادت حضرت علی (ع) و به همت مجمع خیرین ازدواج بیش از 100 میلیون ریالی کمک غیر نقدی جمع‌آوری جمع آوری شد.

وی افزود: انشالله بعد از سپری کردن شیوع ویروس کرونا در کشور جهیزیه‌های تهیه‌شده در اختیار زوج‌های جوان قرار می‌گیرد.

وی گفت: باید با تلاش خیرین بیشتری برای این کار پسندیده جذب و با تشویق آن‌ها در جامعه فرهنگ‌سازی کنیم.
صفی زاده با دعوت از همه خیرین عزیز شهرستان بهار، گفت: خیرین برای حل کردن مشکلات ازدواج زوج‌ها به این مجمع کمک کنند تا زمینه ازدواج زوج‌های بیشتری را فراهم کنیم.

وی با تقدیر از حمایت های آقای عبدالله رجبی مسئول آستان قدس در شهرستان بهار تصریح کرد: از تلاش و پیگیری خانم اسماعیلی و آقای غلامی و همکارانشان در ایجاد این مجمع تشکر می کنم و انشالله در نظر داریم جهت سهولت و کمک به ازدواج جوانان به زودی دفتر این مجمع را راه اندازی کنیم.
دفعات مشاهده : 75
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد