شرح
تاريخ خبر :  شنبه 24 اسفند 1398 - 12:57

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند:
ممنوعیت برگزاری جام نورزی در شهرستان نهاوند/هیچ‌گونه مجوزی صادر نشده است

رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند تاکید بر اینکه هیچ‌گونه مجوزی برای برگزاری جام نورزی در نهاوند صادر نشده است، گفت: برگزاری جام نورزی در شهرستان نهاوند ممنوع است.
به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند، مهرداد سعدی نژاد، اظهار کرد: بنا بر دستورالعمل‌های ملی و همچنین ستاد استانی مقابله و پیشگیری کرونا و تدابیر و تاکیدات مدیرکلمحترم ورزش و جوانان استان همدان برگزاری تمامی برنامه‌های ورزشی همچون جام های نوروزی باهدف جلوگیری از شیوع کرونا ممنوع اعلام‌شده است.
وی در خصوص برگزاری جام نورزی در روستاهای شهرستان که همه‌سال برگزارشده است، گفت: بنا به شرایط موجود در خصوص لزوم مقابله با شیوع ویروس کرونا هیچ‌گونه مجوزی برای برگزاری مسابقات جام نوروزی در برای هیچ‌یک از روستاهای شهرستان صادر نشده است.
رئیس اداره ورزش و جوانان نهاوند، تصریح کرد: با توجه به اهمیت حفظ سلامتی مردم در صورت برگزاری هرگونه مسابقه ورزشی بدون اخذ مجوز در شهرستان متخلفین به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.
وی در ادامه از تعطیلی تمامی اماکن ورزشی شهرستان خبر داد و گفت: در حال حاضر تیم نظارت و بازرسی اداره ورزش با همکاری پلیس امنیت و اماکن شهرستان به‌صورت محسوس و نامحسوس از اماکن ورزشی دولتی و خصوصی شهرستان بازدید و در صورت مشاهده هرگونه تخلف واحد مربوطه پلپ می‌شود.
دفعات مشاهده : 108
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz