شرح
تاريخ خبر :  شنبه 24 اسفند 1398 - 13:24

در پیشگیری از شیوع کرونا ویروس جدید
تشدید نظارت و پلمپ اماکن و باشگاههای خصوصی شهرستان ملایر


لطیفی سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر از تشدید نظارت و پلمپ سه باشگاه خصوصی در شهرستان ملایر که از قوانین و دستورالعملهای صادر شده در خصوص شیوع بیماری کرونا سرپیچی کردند خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر،لطیفی سرپرست اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر ضمن تشکر و قدردانی از کادر جامعه پزشکی کشور خصوصا" پزشکان و پرستارانی که در بیمارستانهای شهرستان ملایر و استان همدان در مقابله به کرونا ویروس جدید زحمتها و مشقتهای فراوانی را متحمل میشوند گفت: اداره ورزش وجوانان نیز در این راستا با توجه به بخشنامه ها و دستورالعملهای صادره از سوی اداره کل ورزش وجوانان استان و فرمانداری ویژه اقدام به تعطیلی اماکن و باشگاههای خصوصی و دولتی کرده است .
وی در ادامه صحبتهای خود گفت : با توجه به جلسات برگزار شده در فرمانداری ویژه و تاکیدات لازم مبنی بر تعطیلی اماکن و باشگاههای خصوصی و دولتی و اطلاع رسانیهای انجام شده پس از بازرسیهای محسوس و نامحسوس این اداره با همکاری اداره اماکن شهرستان ملایر متاسفانه سه باب از باشگاههای خصوصی این شهرستان به فعالیت ورزشی خود ادامه داده که طبق قوانین صادر شده از سوی کمیته پیشگیری از کرونا ویروس جدید, اداره کل ورزش وجوانان استان ,فرمانداری ویژه و دادستانی باشگاههای فوق پلمپ شدند.

وی درادامه صحبتهای خود تصریح کرد و گفت : سرپیچی از بخشنامه ها و دستورالعملهای مربوطه در پیشگیری از شیوع کرونا ویروس جدید توسط مدیران باشگاههای خصوصی به هر نحو چون تعمیرات , تعویض آئینه ها و ..... تخلف و طبق قوانین صادر شده جرم محسوب میگردد و در صورت بازگشایی یا تبلیغ به بازگشایی مکان از طریق شبکه های مجازی طبق مصوبه ستاد مرکزی و طبق دستور دادستان محترم, متخلف تحت تعقیب کیفری قرار خواهد گرفت.

لطیفی در پایان صحبتهای خود گفت :بازرسان ویژه این اداره و اداره کل ورزش وجوانان استان همدان با هماهنگی مدیریت محترم اماکن عمومی فعالیتهای غیر قانونی را رصد خواهند کرد و با متخلفین برخورد و نسبت به پلمپ مکان و باشگاه ورزشی متخلف اقدام خواهد شد.
دفعات مشاهده : 126
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz