شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 25 اسفند 1398 - 11:55

کسب رتبه اول شهرستان تویسرکان در ارزیابی عملکرد ادارات

شهرستان تویسرکان رتبه اول ادارات ورزش و جوانان استان در ارزیابی عملکرد سال 97 را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان تویسرکان؛ با توجه به ارزیابی اداره کل در حوزه های مختلف ورزشی، فرهنگی، جوانان، سمن ها، قهرمانان، اماکن ورزشی، برگزاری میزبانی های استانی و کشوری اداره ورزش و جوانان شهرستان تویسرکان با تلاش همکاران، روئسای هیئت های ورزشی، تلاش های مسئولین، موفق به کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد سال 97 در بین شهرستان استان همدان تیپ یک شد.
علی حقیقی رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان تویسرکان ضمن تبریک این موفقیت در این زمینه گفت اداره ورزش و جوانان شهرستان تویسرکان در مجموع کلیه آیتم ها شهرستان تویسرکان توانست با 26 درصد رشد و با کسب 13795 امتیاز در رده اول استان قرار گیرد، وی گفت سال 95 این اداره در رده سوم استان بوده و در سال 96 به رده دوم صعود کرد. و در ارزیابی عملکرد سال 97 توانست رتبه اول را به خود اختصاص دهد.
وی افزود این موفقیت نشان دهنده ظرفیت و پتانسیل شهرستان تویسرکان و حمایت مسئولین بوده است. امیدواریم با وجود رشته های مستعد در این شهرستان و حمایت های مدیر کل، فرماندار و نماینده شهرستان و همچنین با بهره گیری از رهنمودهای امام جمعه شهرستان بتوانیم میزبان رخدادهای ورزشی در تمام رشته ها و و رشد و بالندگی بیشتر ورزش شهرستان باشیم.
دفعات مشاهده : 181
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz