شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 27 اسفند 1398 - 11:01

بازدید مدیرکل ورزش و جوانان استان از کارگاه تولید ماسک سردار شهید حاج مرتضی روحیان شهرستان ملایر

جهانشیر مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان از کارگاه تولید ماسک سازمان مردم نهاد کار آفرینی طرح ماندگار شهرستان ملایر که به نام شهید شاخص سال سردار شهید حاج مرتضی روحیان نام گذاری شده بود بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر:
مدیر کل ورزش وجوانان استان همدان با هدف همدلی و همکاری با سازمانهای مردم نهاد امور جوانان و ارج نهادن به جوانان خلاق و پویایی که برای رسیدن به اهداف والای خود برای آبادی ایران عزیزمان از هیچ تلاشی مضایقه نمی کنند از کارگاه تولید ماسک سردار شهید حاج مرتضی روحیان شهرستان ملایر بازدید کرد.

در این بازدید معاونت فرهنگی و مسئول امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان , سرپرست اداره ورزش و جوانان به همراه مسئول امور جوانان و مسئول روابط عمومی این اداره نیز حضور داشتند از نزدیک شاهد تلاش جوانانی بودند که در راستای وظایف ذاتی و داوطلبانه مدنی، در مقابله با کرونا ویروس در کنار دولت و ملت در تهیه اقلام بهداشتی بصورت جهادی ورود کردند.

مدیر کل ورزش وجوانان استان در پایان به پاس قدردانی از تلاشها و زحمات این عزیزان با اهداء لوح تقدیر از موسس سازمان مردم نهاد طرح ماندگار اداره ورزش وجوانان شهرستان ملایر تجلیل و تقدیر به عمل آورد.

شایان ذکر است سازمان مردم نهاد کار آفرینی طرح ماندگار با مسئولیت قاسمی با همکاری فرمانداری ویژه , اداره صنعت و معدن و تجارت , سپاه ناحیه ملایر , اداره ورزش وجوانان و ...این اقدام مهم و خدا پسندانه را انجام داده و روزانه بیش از ۱۰۰۰ ماسک با فعالیت ۱۵ نفر در این کارگاه تولیدی در حوزه جوانان شهرستان و استان تولید می شود.
دفعات مشاهده : 105
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz