شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 27 اسفند 1398 - 11:26

بازدید مدیرکل ورزش وجوانان از تهیه بسته های حمایتی و پوشاک ویژه خانوارهای کم برخوردار در ملایر

مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان از بسته های حمایتی و پوشاک ویژه خانوارهای کم برخوردار که توسط سازمان مردم نهاد مهر آفرینان دیار زاگرس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر در آستانه سال نو تهیه شده بود بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر:

جهانشیر مدیر کل ورزش و جوانان استان همدان در دومین بازدید خود از فعالیت جوانان توانمند شهرستان ملایر از تهیه بسته های حمایتی و پوشاک ویژه خانوارهای کم برخوردار که توسط سازمان مردم نهاد مهر آفرینان دیار زاگرس اداره ورزش و جوانان این شهرستان در آستانه سال نو تدارک دیده شده بود دیدن کرد.

جهانشیر ضمن قدردانی از زحمات و تلاشهای سازمانهای مردم نهاد اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر و استان همدان , فعالیتهای آنها را در همه زمینه ها چون کار آفرینی , امداد رسانی , کمک به همنوع و ..... ارزشی دانست و از اعضاء سازمان مردم نهاد مهر آفرینان دیار زاگرس که در تهیه بسته های حمایتی و پوشاک ویژه خانوارهای کم برخوردار در آستانه سال نو که باعث شادی دل خانواده هایی میشود که در این ایام منتظر دست یاری دهنده ای هستند با اهداء لوح تقدیر به موسس این سازمان از آنها تجلیل و تقدیر به عمل آورد.
شایان ذکر است سازمان مردم نهاد مهر آفرینان دیار زاگرس اداره ورزش و جوانان شهرستان ملایر در این امر خدا پسندانه با مسئولیت محمدی بیش از ۳۰۰ بسته حمایتی ،البسه و کفش ویژه نیازمندان تهیه و در روزهای آینده توزیع خواهد کرد.

گفتنی است این سازمان بانیت خیر خواهانه خود در راستای کمک به نوعروسان نیازمند نیز اقدام به تهیه جهیزیه نموده که متعاقبا" تعداد و مبالغ آن اعلام خواهد شد.
دفعات مشاهده : 104
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz