شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 05 فروردين 1399 - 11:34

کسب رتبه اول شهرستان کبودراهنگ در ارزیابی عملکرد ادارات

شهرستان کبودراهنگ رتبه اول ادارات ورزش و جوانان استان در گروه دوم شهرستانها ،در ارزیابی عملکرد سال 97 را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و به نقل از شهرستان کبودراهنگ؛ با توجه به ارزیابی اداره کل در حوزه های مختلف ورزشی، فرهنگی، جوانان، سمن ها، قهرمانان، اماکن ورزشی، برگزاری میزبانی های استانی و کشوری اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ با تلاش همکاران، روئسای هیئت های ورزشی، تلاش های مسئولین، موفق به کسب رتبه اول در ارزیابی عملکرد سال 97 در بین پنج شهرستان گروه دوم شد.
فرهاد شکری رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ ضمن تقدیر فراوان از مردم ورزشکارو ورزش دوست ، قهرمانان و هیئت های ورزشی که با تمام کاستی ها و سختی ها در سال 97 با تلاش خود به همه ثابت کردند که ورزش در شهرستان کبودر اهنگ همیشه جریان داشته و مردم همیشه حامی آن هستند در این زمینه گفت اداره ورزش و جوانان شهرستان کبودراهنگ در مجموع کلیه آیتم ها توانست با 41 درصد رشد و با کسب 9920 امتیاز در رده اول استان قرار گیرد.
وی در پایان افزود این امر مقدور نبود مگر با حمایتهای بی دریغ فرماندار محترم ،مدیر کل اداره ورزش و جوانان ، معاونین ، ریاست محترم روابت عمومی ، و سایر عزیزانی که در اداره کل ما را مورد حمایت خود قرار دادند.
دفعات مشاهده : 176
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz