شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 06 مرداد 1399 - 12:16

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
رسیدن جامعه به بلوغ فکری جهت بهره‌مندی از مراکز مشاوره در استان همدان ضرورت دارد

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: رسیدن جامعه به بلوغ فکری جهت بهره‌مندی از مراکز مشاوره در استان همدان ضرورت دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، محسن جهانشیر به همراه معاون جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان در بازدید از مرکز مشاوره الوند به مناسبت هفته ازدواج جهت تقدیر از خدمات ایشان، گفت: امیدواریم هرکس برای مشاوره ازدواج به مراکز مشاوره مراجعه می‌کند بتواند با قلبی تپنده‌تر و عزمی جدی‌تر وارد زندگی شود.
وی ضمن تقدیر از عزم و اراده مشاورین برای شیرین کردن کام زندگی دیگران، گفت: امیدواریم جامعه نا به بلوغ فکری برسد که مشاوران می‌توانند راهگشای امورات در زندگی باشند و از درجا زدن در زندگی جلوگیری کند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بابیان اینکه خانواده‌ها باید برای تعالی جامعه در کنار امورات و کلاس‌های متعددی که فرزندان خود را می‌فرستند به مشاوران نیز ارجاع دهند، گفت: امروز مشکل ما برخی خودبزرگ‌بینی‌ها وعدم اعتقاد به این مهم است.
وی با اشاره به اینکه ریشه برخی مشکلات ما در حوزه آموخته‌ها از بدو تولد و دوران تحصیل است، گفت: خوشبختانه در حال حاضر سازمان‌های مردم‌نهاد جوان استان همدان در کنار شما اقدامات خوبی را در راستای فرهنگ‌سازی هرچه بیشتر و بهتر در دستور کاردارند لذا امیدواریم بتوانیم به اهداف ترسیم‌شده دست پیدا کنیم.
در ادامه مدیر مرکز مشاوره الوند همدان؛ گفت: مرکز مشاوره الوند از سال 85 با ورود به بحث مشاوره کودکان کار خود را آغاز کرده و امروز افتخار خدمت‌رسانی به زوجین جوان نیز در قبل، حین و پس از ازدواج را با بهره‌گیری از بروزترین اصول مشاوره‌ای دارد.
داوود فتحی، تصریح کرد: مشاوره‌های قبل از ازدواج جلوی بسیاری از طلاق‌ها را گرفته و زوجینی که این موضوع را پذیرفته‌اند در کوران مشکلات با مراجعه خود می‌توانند مشکلات خود را حل کنند که در این زمینه اقدام وزارت ورزش و جوانان بسیار مؤثر بوده است.
دفعات مشاهده : 41
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz