شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 06 مرداد 1399 - 14:38

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
اقامه نماز جماعت در ادارات حسن اخلاق و عملکرد کارکنان را به دنبال دارد

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: اقامه نماز جماعت در ادارات حسن اخلاق و عملکرد کارکنان را به دنبال دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، محسن جهانشیر در جلسه شورای اقامه نماز اداره کل ورزش و جوانان استان همدان که با حضور مدیر ستاد اقامه نماز همدان برگزار شد با اشاره به اقدامات انجام‌شده در راستای ترویج و تعمیق هرچه بیشتر این فریضه واجب، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان همدان نخستین اداره کشور در بحث برگزاری نماز جماعت با حضور کلیه جامعه ورزشی و به امامت نماینده ولی‌فقیه در استان و امام‌جمعه همدان بود که خوشبختانه در برخی از نوبت‌های بخش از رسانه ملی به نمایش گذاشته می‌شود.
وی با تأکید بر اینکه ترویج فرهنگ نماز اول وقت نیازمند برنامه‌های تشویقی و همچنین برنامه‌های مدون برای خالی گذاشتن زمان نماز کارمندان در ادارات است، گفت: در حال حاضر اکثر ادارات شهرستان‌های ما و همچنین مجموعه‌های ورزشی دارای نمازخانه هستند که بعضا نماز جماعت با حضور روحانیون معزز در آن‌ها اقامه می‌شود.
جهانشیر با اشاره به خرید چهار دستگاه اذان گوی خودکار برای اداره کل و اماکن ورزشی تابعه اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: این دستگاه‌های دیجیتال از محل نیات خیر کارمندان فعال فرهنگی خریداری‌شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تأکید بر اینکه نماز بسیاری از مشکلات و گره‌های زندگی انسان را باز می‌کند، گفت: از آثار مهم نماز جماعت می‌توان به مودت و برادری و همدلی در جامعه اشاره کرد که ترویج این مهم در ادارات موجبات حسن اخلاق و عملکرد کارکنان با ارباب رجوع را فراهم می‌آورد لذا با توجه به اسناد بالادستی هر آنچه در توان داشته باشیم برای این امر واجب به کارخواهیم گرفت.

در ادامه این نشست حجت‌الاسلام شاکری مدیر ستاد اقامه نماز همدان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد دستگاه‌ها و همچنین توجه ایشان به اقامه نماز اول وقت ولو با تعداد، گفت: هرچه برای نماز و ترویج و دعوت آرایگان به این مهم هزینه کنیم قطعاً خداوند متعال برکات بیش از آن را در زندگی ما جاری می‌کند.
وی با اشاره به اینکه اخیراً ارزیابی عملکرد ادارات در حوزه اقامه نماز از طریق سامانه سجاده بررسی می‌شود که لازمه آن ورود اقدامات انجام‌شده توسط ادارات است، گفت: از مدیران فعال در این حوزه به‌اندازه وسع حمایت می‌کنیم.
مدیر ستاد اقامه نماز همدان از آمادگی جهت برگزاری دوره‌های مجازی و آنلاین اقامه نماز ویژه کارکنان ادارات خبر داد و گفت: اداراتی که بالای 10 نفر جمعیت پرسنلی دارند باید نماز جماعت برگزار کنند که در این زمینه مدیر دستگاه متولی حسن اجرای آن است.
دفعات مشاهده : 57
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz