شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 25 شهريور 1399 - 13:35

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
بازگشایی اماکن ورزشی سرپوشیده استان همدان در حال بررسی است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: بازگشایی اماکن ورزشی سرپوشیده استان همدان در حال بررسی است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، محسن جهانشیر ظهر سه‌شنبه در برنامه هفتگی نشست با خبرنگاران ورزشی استان همدان با تأکید بر اولویت قرار دادن سلامت جامعه برای امورات مختلف خصوصاً در ورزش، گفت: بخش عمده فعالیت‌های ورزشی معطوف به‌سلامت جامعه است لذا باید توجه داشته باشیم در شرایط کرونایی موجود در کشور و استان همدان شیوه‌نامه‌های بهداشتی به کیفیتی اجرا شود که ورزشکاران و وابستگان به ایشان دچار بیماری نشوند.
وی ادامه داد: به همین منظور با توجه به شرایطی که تاکنون در استان وجود داشت بخش قابل‌توجهی از فعالیت‌ها تعطیل بود که خوشبختانه اخیراً با توجه به توجه استاندار محترم همدان به بحث معیشت و ورزش جامعه ورزشی و مشاغل وابسته به آن‌ها دستور بازگشایی اماکن روباز را در شهرستان‌های دارای وضعیت عادی دادند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: در حال حاضر نیز با توجه به شرایط حاکم بر استان لیست اماکن ورزشی سرپوشیده نیز برای تصمیم‌گیری در خصوص فعالیت ایشان در حال جمع‌بندی است.
وی گفت: در خصوص فعالیت‌های هیئت فوتبال طی رایزنی‌هایی که انجام‌شده ما اعلام کردیم زمین‌های ورزشی خود را به‌شرط نگهداری هیئت از آن‌ها در اختیار قرار می‌دهیم تا شاهد رعایت هرچه بیشتر شیوه‌نامه‌های بهداشتی توسط هیئت و ورزشکاران با توجه به کاهش هزینه‌ها باشیم.
وی افزود: در خصوص واگذاری زمین‌های چمن به هیئت فوتبال هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد و آماده همکاری با هیئت هستیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بابیان اینکه جامعه پساکرونایی جامعه‌ای به‌شدت مضطرب است، گفت: هدف و برنامه ما برای آینده تزریق شور، هیجان و خون جدید بر پیکره استان با اولویت قرار دادن ورزش‌های همگانی است.
وی افزود: تمامی هیئت‌های ورزشی نیز باید باهدف بهره‌مندی هرچه بیشتر فعالیت‌های ورزشی خود را به سمت‌وسوی همگانی شدن سوق دهند./03
دفعات مشاهده : 134
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz