شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 08 بهمن 1399 - 21:58

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
توسعه، تجهیز و تعمیر اماکن و زیرساخت‌های ورزشی شهرستان اسدآباد در دستور کار است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: توسعه، تجهیز و تعمیر اماکن و زیرساخت‌های ورزشی شهرستان اسدآباد در دستور کار است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در دیدار با حجت‌الاسلام حسینی مجد امام‌جمعه اسدآباد با تأکید بر اینکه ائمه جمعه و جماعات محور وحدت و منادیان فرهنگ هستند، گفت: شهرستان اسدآباد شهرستانی با قدمت است که دارای بزرگان و مفاخری بوده که همواره درراه آزادی و آبادانی ایران اسلامی مجاهدت کرده‌اند.
وی بابیان اینکه امروز ما مدیون مردم هستیم و باید هرآن چه در توان داریم برای اعتلای جامعه بکار بگیریم، گفت:امروز داشتن وجدان کاری در جامعه باید موردتوجه باشم تا بتوانیم از موانع و محدودیت‌های موجود عبور کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به دیدار با وزیر ورزش و جوانان به همراه نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی در خصوص موانع ورزش این شهرستان، تصریح کرد: طی هفته آتی حسب دستور مقام عالی وزارت ورزش و جوانان برای بررسی موانع و مشکلات پیش روی پروژه‌های ورزشی شهرستان اسدآباد تیم فنی از تهران به استان سفر می‌کنند تا تصمیمات لازم برای این مهم اتخاذ شود.
وی گفت: توسعه، تجهیز و تعمیر اماکن و زیرساخت‌های ورزشی شهرستان اسدآباد در دستور کار است امیدواریم بتوانیم با همراهی مسئولین شهرستان موانع پیش رو را مرتفع کنیم.

حامی ورزش اسدآباد هستم

در ادامه نیز حجت‌الاسلام سید موسی حسینی مجد ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت ام‌البنین(ع)، تسریع کرد: خوشبختانه یکی از مسائل مهمی که بین ورزشکاران استان همدان و جمهوری اسلامی ایران از گذشته تاکنون رواج داشته است شکر گذاری پس از بردوباخت و همچنین انصراف از مسابقات در برابر نمایندگان رژیم کودک کش صهیونیست است.
وی افزود: آنچه در ورزش باید بیش از هر چیزی به آن پرداخته شود و مهم واقع شود مرام و مسلک پهلوانی است چراکه زور و قدرت و قهرمانی‌های زوال می‌یابد اما آنچه باقی می‌ماند رفتار حسنه و سنت‌های نیک است.
امام‌جمعه اسدآباد، خاطرنشان کرد:حجاب یکی دیگر از مسائلی است که خوشبختانه ورزشکاران ما آن را مهم می‌شمارند و همواره در تمامی رقابت‌ها از آن به‌عنوان پوشش برتر استفاده می‌کنند که جای تقدیر دارد.
وی ضمن حمایت از خدمات رئیس اداره ورزش و جوانان اسدآباد، گفت: هرآن چه در توان داشته باشیم برای توسعه ورزش در شهرستان به سهم خود تلاش می‌کنیم.
حجت‌الاسلام حسینی مجد، تصریح کرد: در شهرستان اسدآباد رشته‌های ورزشی زیادی همچون فوتبال، فوتسال، کشتی، بسکتبال و ورزش‌های باستانی فعال است.
وی افزود: در حال حاضر زمین چمن اسدآباد یکی از مشکلات شهرستان است که امیدواریم مرتفع شود.
دفعات مشاهده : 76
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz