شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 08 بهمن 1399 - 22:15

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
توجه به امور جوانان استان همدان در دستور کار است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: توجه به امور جوانان استان همدان در دستور کار است

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اسدآباد که با حضور فرماندار این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مسئله جوانان یکی از مهم‌ترین مسائلی است که همه مسئولین باید برای رسیدگی به آن وارد عمل شوند چراکه جوانان سرمایه‌های اصلی کشور هستند.
وی تصریح کرد: استفاده از وجود جوانان در بخش‌های مختلف می‌تواند منشأ اثر باشد و تجربه نشان داده است که در حوزه آموزش، مدیران جوان و خوش‌فکر و صاحب ایده همیشه موفق بوده‌اند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان تربیت مدیران جوان و بهره‌گیری از توانمندی‌های آنان را یکی از اقدامات مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: کشور با جوان‌گرایی و تربیت مدیران متخصص، متعهد و قانونمند می‌تواند به توسعه و پیشرفت همه‌جانبه خواهد.
وی گفت: در حوزه ورزش و جوانان اسدآباد اقداماتی خوبی انجام‌شده اما جای کار بیشتر نیز وجود دارد چراکه جوانان این دیار سرشار از شورونشاط استعداد هستند.
سیفی بابیان اینکه خوشبختانه در استان همدان مسئولین استان در رأس استاندار محترم اهتمام ویژه امور جوانان دارند، گفت: رسیدگی به امورات جوانان کانون توجه مسئولین استان همدان است.
وی افزود: خوشبختانه فرماندار اسدآباد یکی از فرمانداران توانمند و کوشای استان همدان است که به همه امورات شهرستان اشراف دارند امیدواریم با تلاش ایشان موانع موجود بر سر راه توسعه شهرستان خصوصاً در حوزه ورزش و جوانان مرتفع شود.
در ادامه نیز سعید کتابی بابیان اینکه ورزش و جوانان اسدآباد نیازمند توجه بیشتر درزمینهٔ های مختلف است، گفت: خوشبختانه از ابتدای ورود مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان که از مدیران بومی استان همدان است شاهد تحول همه‌جانبه و امید مضاعف در ورزش و جوانان استان هستیم.
وی با تأکید بر اینکه دکتر سیفی مدیری جدی، جوان محور و جوانان باور هستند که همواره پیگیر حل مشکلات جوانان است، گفت: با توجه به علاقه‌مندی جوانان شهرستان دستور جای نمایی پیست موتورسواری اسدآباد صادرشده امیدواریم با پیگیری بخشداران و محیط‌زیست شهرستان این مهم هرچه زودتر به سرانجام برسد.
فرماندار اسدآباد بر ضرورت ایجاد مراکز مشاوره ازدواج در این شهرستان
تأکید کرد و گفت: امیدواریم این مهم با همراهی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تسریع یابد./03
دفعات مشاهده : 96
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz