شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 12 اسفند 1399 - 13:00

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
برنامه عملیاتی توسعه زیرساخت های تنیس همدان تدوین می شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: برنامه عملیاتی توسعه زیرساخت های تنیس همدان تدوین می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در مجمع انتخاباتی هیئت تنیس استان همدان که با حضور رئیس فدراسیون تنیس جمهوری اسلامی ایران و نمایندگان داوران، مربیان، ورزشکاران و هیئت های شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: هیئت تنیس استان همدان یکی از هیئت هایی است که پتانسیل و دانش علمی و عملی درخشانی برخوردار است و همواره مایه فخر ورزش همدان در سطوح مختلف ملی و فراملی است.
وی ادامه داد: خوشبختانه ریاست فدراسیون تنیس با توجه به سابقه طولانی مدیریتی توانایی شناسایی افراد متخصص، کاردان و همچنین با روابط عمومی بالا را دارند که همین مهم موجب ارتقاء جایگاه جمهوری اسلامی ایران در دنیا شده است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان با تاکید بر اینکه توسعه رشته تنیس در استان همدان بیش از پیش مورد انتظار است، گفت: استان همدان پتانسیل بسیاری برای برگزاری مسابقات مختلف ورزشی را دارد امیدواریم با فراهم کردن برخی شاخص ها در آینده نه چندان دور شاهد برگزاری مسابقات ملی و فراملی باشیم.
وی گفت: با همکاری فدراسیون و هیئت استان همدان آمادگی تدوین برنامه راهبردی و عملیاتی برای رفع نیازهای زیرساختی هیئت را داریم./03
دفعات مشاهده : 80
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz