شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 17 اسفند 1399 - 10:47

نفرات برتر اردو انتخابی نوجوانان و جوانان استان همدان معرفی شدند

نفرات برتر اردو انتخابی نوجوانان و جوانان استان همدان که روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته به میزبانی همدان برگزار شد، معرفی شدند.

به گزارش روابط عمومی هیئت کشتی استان همدان، حمیدرضا یاری با اشاره به برگزاری اردوی انتخابی کشتی نوجوانان و جوانان استان همدان، اظهار کرد: این مسابقات جهت انتخاب نفرات برتر اوزان مختلف و اعزام به مسابقات انتخابی نوجوانان و جوانان کشور روزهای پنجشنبه و جمعه هفته گذشته برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه این مسابقات زیر نظر مستقیم رئیس، ارکان، کادر فنی و قهرمانان و پیشکسوتان کشتی کشور همچون تورج ظفری برگزار شد، گفت: نفرات برتر اصلی نوجوانان در اوزان مختلف به ترتیب حسین فرجی در وزن ۴۵ کیلوگرم از همدان، سالار کتابی و امیرعلی شعبانی در وزن ۴۸ کیلوگرم از همدان، محمد امین رحیمی در وزن ۵۱ کیلوگرم از همدان، سینا زندی در وزن ۵۵ کیلوگرم از ملایر، امیرحسین سیف فیض الهی و یونس شفیعی در وزن ۶۰ کیلوگرم، روح الله کوچعلی در وزن ۶۵ کیلوگرم از همدان، امیرحسین عظیمی جم در وزن ۷۱ کیلوگرم و ابوالفضل کمروند در وزن ۷۱ کیلوگرم از نهاوند، عباس زندیه در وزن ۸۰ کیلوگرم از ملایر، محمدمهدی سلیمی در وزن ۹۲ کیلوگرم از اسدآباد، علی ابوالفتحی در وزن ۱۱۰ کیلوگرم از نهاوند هستند.
رئیس هئت کشتی استان همدان، افزود: در بخش نوجوانان نیز رضا مشهوری و محمد علیزاده از نهاوند، آرین رضایی از ملایر، محمدرضا گرجی و میلاد باقری از همدان به عنوان ۵ کشتی گیر ذخیره به اردوی انتخابی راه یافتند.
وی با اشاره به اینکه در رده نوجوان ۳ مربی از شهرستان های همدان، ملایر و نهاوند به انتخاب و معرفی هیئت های شهرستان در اردو حضور میابند.
یاری گفت: میلاد عبدی راد در وزن ۵۷ کیلوگرم از همدان، داریوش ولی‌زاده در وزن ۶۱ کیلوگرم از ملایر، علی قپانوری در وزن ۶۵ کیلوگرم از نهاوند، امیر رحمانی در وزن ۷۰ کیلوگرم از همدان، علی رضایی در وزن ۷۴ کیلوگرم از همدان، حسین رسولی از فامنین و مهمد مهدی اصغری از بهار در وزن ۷۹ کیلوگرم، مهدی حاجیلوئیان در وزن ۹۲ کیلوگرم از همدان، سیاوش گمار از همدان و حمیدرضا شاهیده در وزن ۹۷ کیلوگرم، محمد مهدی زنگنه در وزن ۱۲۵ کیلوگرم از تویسرکان و مهدی یادگاری در وزن ۷۴ کیلوگرم نفرات برتر راه یافته رده سنی جوانان به مسابقات انتخابی کشور هستند.
وی تصریح کرد: در رده سنی جوانان نیز ۴ مربی از همدان، فامنین و نهاوند به همراه تیم اعزام می شوند.
رئیس هیئت کشتی استان همدان در پایان خاطرنشان کرد: معرفی و حضور افراد ذیل به منزله حضور قطعی نیست بلکه ممکن است با نظر کادر فنی حین برگزاری اردو مجددا تغییراتی ایجاد شود./03
دفعات مشاهده : 58
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz