شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 23 شهريور 1400 - 14:58

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
نگاه مثبت وزیر ورزش و جوانان به جوانان حلال مشکلات جوانان است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: نگاه مثبت وزیر ورزش و جوانان به جوانان حلال مشکلات جوانان است.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در دیدار با اعضای سازمان مردم‌نهاد جوان فرشتگان زمینی سلامت که به حضور سرپرست معاونت جوانان اداره کل و کارشناسان برگزار شد با اشاره به دیدار با وزیر محترم ورزش و جوانان، اظهار کرد: حضور دکتر سجادی در وزارت ورزش و جوانان می‌تواند بسیاری از مشکلات را رفع کند چراکه ایشان دغدغه و توجه ویژه‌ای به حوزه ورزش و همچنین جوانان دارند.
وی با اشاره به اینکه دکتر سجادی در دیدار کوتاه صورت‌گرفته توجه و تاکید ویژه‌ای نسبت به حمایت از جوانان داشتند، گفت: یکی از موارد موردتوجه دکتر سجادی تأمین دفتر فعالیت برای سازمان‌های مردم‌نهاد بود لذا امروز ما در حال برنامه‌ریزی هستیم تا برای این مهم ساختار و سازوکار لازم در استان همدان را پیاده‌سازی کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه توسعه خانه‌های جوان در استان در دستور کار است، گفت: خوشبختانه امروز نگاه وزیر ورزش توسعه محور، جوان محور و جوان باورانه است.
وی ادامه داد: در خصوص کارآفرینی باید با مشارکت اجتماعی و ارتباطات به این مهم پرداخت و از ظرفیت‌های مختلف برای اشتغال جوانان استفاده کرد.
سیفی با تاکید بر اینکه باید حافظ نخبه‌های کشور باشیم، گفت: جوانان ذخایر آینده نظام و انقلاب هستند که باید با برنامه‌ریز دقیق نسبت به بهره‌گیری از ظرفیت ایشان تلاش کرد.
وی با بیان اینکه باید از افرادی که فعل خواستن را صرف می‌کنند برای عبور از مشکلات استفاده کنیم، گفت: خوشبختانه امروز دکتر سجادی با رویکردی نو در وزارت ورزش و جوانان حضور دارند و دغدغه ایشان در حوزه جوانان نویدبخش روزهای خوب برای این قشر است.
در ادامه نیز یوسف خدر ویسی سرپرست معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، با اشاره به پرداخت 900 میلیون تومان تسهیلات به 30 کارآفرین جوان استان در زمینه پرورش زنبورعسل، گفت: معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان آمادگی اعطای تسهیلات اشتغال‌زایی تا سقف 100 میلیون تومان با سود و کارمزد 2 درصد را دارد.
وی با اشاره به تشکیل جلسه کمیته اشتغال‌زایی معاونت جوانان با حضور خیرین و همچنین مؤسسات کاریابی استان، گفت: امروز مؤسسات کاریابی استان آمادگی خود را برای معرفی جوانان جویای کار به مؤسسات به‌صورت رایگان و نیم‌بها اعلام کردند.
سرپرست معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به فراهم شدن مقدمات انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با جهاد دانشگاهی برای ارائه آموزش به جوانان در حوزه‌های مختلف، گفت: اقدامات خوبی در معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان به همت دکتر سیفی و همه همکاران در حال انجام است./03
دفعات مشاهده : 193
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz