شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 23 شهريور 1400 - 23:15

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
هیئت‌های ورزشی استان همدان دانش ورزشی خود را به‌روز کنند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: هیئت‌های ورزشی استان همدان دانش ورزشی خود را به‌روز کنند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در نشست تخصصی با هیئت هاکی استان همدان با دستور کار بررسی وضعیت هیئت و اقدامات صورت‌گرفته که با حضور رئیس این هیئت برگزار شد، اظهار کرد: هیئت هاکی استان همدان یکی از هیئت‌های فعال استان همدان است که دارای تیم‌های فعال در لیگ‌های کشور است.
وی با بیان اینکه طی حدود یک سال گذشته در راستای ایجاد زیرساخت‌های لازم برای توسعه این رشته اقداماتی همچون راه‌اندازی آکادمی استعدادیابی، احداث زمین ساحلی هاکی در دو نقطه استان و همچنین حمایت‌های مالی صورت‌گرفته است، گفت: امروز آنچه بیش‌ازپیش موردتوجه است فعال‌شدن این رشته در تمامی شهرستان‌های استان است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه اماکن در اختیار هیئت‌های استان باید در راستای ترویج رشته‌های تخصصی در دو بخش همگانی و قهرمانی فعال باشند، گفت: انتظار داریم هیئت هاکی استان با بهره‌گیری از زیرساخت ها و امکانات در اختیار باتوجه‌به فراهم شدن مقدمات کار با دانشگاه‌های استان بیش‌ازپیش ارتباط و تعامل برقرار کنند تا بتوانیم در زمینه آکادمیک فعالیت بیشتر داشته باشیم.
وی با تاکید بر اینکه فعالان این رشته باید با بهره‌گیری از علوم روز این رشته در دنیا تأثیرگذار باشند، گفت: در بحث حمایت از ورزشکاران و قهرمانان این رشته تجهیزات موردنیاز با همکاری هیئت تأمین خواهد شد.
سیفی با اشاره به اینکه خدمت به جامعه ورزش استان همدان ابتدا وظیفه ذاتی اداره کل ورزش و جوانان سپس هیئت‌های ورزشی استان به‌عنوان بازوان اجرایی است، گفت: باید سعی شود از حواشی که موجب کاستن سرعت فعالیت و رسیدن موفقیت می‌شود دوری کرد چراکه جایگاه ورزش، فرهنگ و تمدن استان همدان بسیار بالا و غنی است./03
دفعات مشاهده : 189
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz