شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 24 شهريور 1400 - 09:21

نایب رئیس هیئت وزنه‌برداری استان همدان:
دکتر سیفی ورزش استان همدان را متحول کرده است/فعالیت وزنه‌برداری بانوان در 6 شهرستان استان همدان

نایب رئیس هیئت وزنه‌برداری استان همدان با بیان اینکه دکتر سیفی ورزش استان همدان را متحول کرده است، گفت: وزنه‌برداری بانوان در 6 شهرستان استان همدان فعالیت دارد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، سوسن فتاحی در حاشیه آخرین روز اردوی سه هفته ای تیم ملی وزنه برداری با اشاره به اقدامات صورت‌گرفته طی چندماهه گذشته در هیئت وزنه‌برداری استان همدان، گفت: هیئت وزنه‌برداری استان همدان در سطح استان مربیان توانمند، ورزشکاران و قهرمانان مستعد و بسیار خوبی در دو بخش آقایان و بانوان دارد.
وی با اشاره به اینکه در حال حاضر وزنه‌برداری بانوان در شهرستان‌های همدان، ملایر، نهاوند، کبودرآهنگ، تویسرکان و اسدآباد فعالیت دارند، گفت: طی بازدیدهایی که با حضور رئیس محترم هیئت وزنه‌برداری از شهرستان‌های استان صورت‌گرفته در صدد هستیم وزنه‌برداری بانوان و آقایان را در شهرستان‌های دیگر استان فعال کنیم چراکه پتانسیل‌های بسیار خوبی دیده می‌شود.
فتاحی با اشاره به اینکه خانم‌ها کدخدایی و خزایی از وزنه‌برداران توانمند استان همدان هستند که همواره در اردوها و مسابقات داخلی و خارجی حضور دارند، گفت: امیدواریم با حمایت‌های صورت‌گرفته بتوانیم نسبت به استعدادیابی و جذب ورزشکاران توانمند این رشته در سطح استان بیش‌ازپیش فعال باشیم.
وی در خصوص حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان از هیئت وزنه‌برداری، اظهار کرد: دکتر سیفی با دلسوزی و دید باز و آنجا که خود از جنس ورزش بوده و هست همواره پذیرای ورزشکاران و راستای رفع موانع مشکلات هیئت‌ها قدم بر می‌دارند.
نایب‌رئیس هیئت وزنه‌برداری استان همدان با تاکید بر اینکه مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به رشد و توسعه ورزش استان همدان در رشته‌های مختلف کمک کرده است، گفت: افرادی همچون دکتر سیفی باید برای سالیان سال در استان حضور داشته باشند چراکه منشأ خیروبرکت هستند.
وی با اشاره به برخی نیازهای زیرساختی و تجهیزاتی ویژه وزنه‌برداری بانوان در استان همدان، گفت: یکی از مشکلات موجود در هیئت وزنه‌برداری کمبود مربی بانو است که در حال حاضر باتوجه‌به شیوع ویروس کرونا توانایی برگزاری دوره‌های مربیگری را نداریم امیدواریم در ادامه راه با مساعد شدن شرایط کرونایی بتوانیم در این زمینه فعال‌تر از قبل ورود کنیم تا مشکل کمبود مربی در استان مرتفع شود./03
دفعات مشاهده : 235
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz