شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 24 شهريور 1400 - 11:50

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در آئین استقبال از «بهنام آرین»:
دوچرخه‌سواری استان همدان مستحق کسب سهمیه بازی‌های آسیایی و المپیک است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در آئین استقبال از «بهنام آرین»، گفت: دوچرخه‌سواری استان همدان مستحق کسب سهمیه بازی‌های آسیایی و المپیک است.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در آئین استقبال رسمی از بهنام آرین قهرمان دوچرخه‌سواری کشور و عضو تیم ملی دوچرخه‌سواری جمهوری اسلامی ایران که با حضور رئیس هیئت دوچرخه‌سواری استان همدان و ارکان این هیئت برگزار شد با بیان اینکه اخلاق و ادب از ارکان اصلی ورزش است که خوشبختانه بهنام آرین و سایر قهرمانان استان از آن برخوردار هستند، گفت: حضور بزرگانی همچون حاج عبدالله کاظمی روشن در مراسم‌های استقبال از قهرمانان دلگرمی جامعه ورزش و جوانان استان را بیشتر می‌کند و موجب ایجاد انگیزه برای ایشان می‌شود که جای تقدیر دارد.
وی با بیان اینکه اصحاب رسانه نقش قابل‌توجهی در معرفی ظرفیت‌های ورزشی و همچنین برندسازی ورزشکاران دارند، گفت: امیدواریم این همدلی و همراهی همچون یک سال گذشته در آینده نیز تداوم داشته باشد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به حضور 12 ساله بهنام آرین در خارج از استان، گفت: قطعاً اگر بهنام آرین ۱۲ سال خارج از استان حضور داشتند برای این بود که قدردان حضور هم باشیم و دریابیم با عیبت هریک از اجزا چه خلأهایی در ورزش ایجاد می‌شود.
وی با بیان اینکه باید از افراد در جایگاه‌های تخصصی خود استفاده کنیم چراکه موجب پیشرفت همه‌جانبه می‌شود، گفت: امروز انتظار جامعه ورزش و مردم استان همدان از آقای آرین کسب مدال المپیک و قهرمانی آسیا است چراکه استان از ظرفیت ایشان آگاه است و این مهم را حق ایشان می‌دانند.
سیفی با تاکید بر اینکه دررابطه‌با حمایت از هیئت‌های ورزشی اگر برنامه‌ای باشد حامی هستیم، گفت: شهرداری‌ها باید نقش خود را به‌صورت ویژه‌ای در قبال ورزش ایفا کنند چراکه توسعه همه‌جانبه ورزش موجب سلامت جامعه می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه باید در همه امور مثبت‌اندیشی داشته باشیم، گفت: خوشبختانه امروز نگاه همه مسئولان استان همدان به ورزش متفاوت است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه بهنام آرین و همه قهرمانان ورزش دوچرخه‌سواری باید ظرفیتی برای جذب باشند، گفت: برای دفاع از حقوق ورزش استان همدان باید همدل و هم آوا باشیم تا آسیبی متوجه قهرمانان ما نشود.
وی با بیان اینکه نمایندگان استان همدان ستون کشور هستند و نمی‌گذارند حقوقی از استان در میادین و زمینه‌های مختلف ضایع شود، گفت: در چشم به هم زدنی مسابقات آسیایی و المپیک ۲۰۲۴ فرا میرسد لذا نباید از فعالیت و تلاش برای رسیدن به اهداف عالی باز ماند.
سیفی تصریح کرد: خوشحالم امروز هیئت های ورزشی ما از بدنه ورزش هستند و همواره برای رشد و توسعه ورزش در رشته های مختلف تلاش می کنند.
وی با تاکید بر اینکه آنچه از ورزش می ماند اخلاق و منش و پهلوانی است که انسان را جاودانه میکند، گفت: خوشبختانه امروز ورزش ما در سطح کشور رونق گرفته و بیش از پیش با جنب و جوش در حال انجام است.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، خاطرنشان کرد: جایگاه دوچرخه سواری استان همدان در حد المپیک و آسیا است که باید تلاش ها برای حضور در این دو صحنه مهم تداوم یابد.
وی تصریح کرد: با این مدال ها روح تازه ای در دوچرخه سواری دمیده می شود و انگیزه ای مضاعف برای همه ورزشکاران و رکاب زنان بانو ایجاد میکند اما نباید به این مهم اکتفا کرد‌.
در ادامه نیز محرم روزبه معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: قهرمانی آقای آرین نشان از پویایی ورزش دوچرخه سواری و حمایت از قهرمانان استان توسط دستگاه ورزش دارد.
وی با بیان اینکه از تلاش های ارزنده هیئت دوچرخه سواری تقدیر و تشکر می کنم، گفت: ورود دکتر سیفی به ورزش از آنجا منشا خیر و اثر است که خود از جنس ورزش هستند و حضور ایشان قهرمانانی که از استان رفته بودند را به میدان آورد.
معاون ورزش قهرمانی و حرفه ای اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: ورود دکتر سیفی و سایر قهرمانان به ورزش استارت بسیار خوبی بود که امیدواریم این مهم در سطح ملی نیز تداوم داشته باشد./03
دفعات مشاهده : 274
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz