شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 24 شهريور 1400 - 12:05

به زودی همدان قطب اسکواش کشور می شود


وزیر جهان یوسف زهی مربی پاکستانی اسکواش، بنیانگذار اسکواش و اولین سرمربی تیم ملی اسکواش ایران در سفر به استان همدان از کورت های اسکواش شهید شمسی پور و اولین کورت پارکی در حال ساخت اسکواش همدان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانن استان و به نقل از هیئت اسکواش ،استاد یوسف زهی با اشاره به ۶۵ سال فعالیت در ورزش اسکواش گفت: اسکواش ورزشی بسیار پرتحرک، با انرژی و با نشاط است و در ایران 80 سال فعالیت دارد و در شهر مسجد سلیمان خوزستان برای اولین بار اسکواش به ایران آمد و موردتوجه قرار گرفت .
وی گفت: در دهه ۷۰ با ساخت کورت در مجموعه ورزشی انقلاب شاهد آغاز رسمی فعالیت این رشته ورزشی هستیم و ورزش در ایران در ۲۰ سال اخیر رشد بسیار خوبی داشته است.
استاد جهان یوسف زهی با اشاره به نوپا بودن ورزش اسکواش استان همدان گفت: با انگیزه و مدیریت خوب ربانی مهر رئیس هیات اسکواش استان همدان ، در آینده شاهد خبرهای خوبی از اسکواش همدان خواهیم بود و با ساخت پروژه 3 کورته اسکواش در این شهر در آینده همدان به قطب اسکواش کشور تبدیل خواهد شد.
وی اضافه کرد: ساخت اولین کورت پارکی اسکواش همدان در بهترین پارک شهر همدان قابل تقدیر و اقدامی ماندگار برای اسکواش همدان است.
این مربی پاکستانی اسکواش گفت: آرزو می کنم اسکواش ایران در آینده در سطح جهان بدرخشد و من آمادگی دارم به توسعه اسکواش همدان کمک کنم.
اسکواش استان همدان در آخرین ارزیابی فدراسیون اسکواش رتبه سوم کشور را کسب کرده است.
دفعات مشاهده : 227
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz