شرح
تاريخ خبر :  جمعه 02 مهر 1400 - 00:21

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
ورزشکاران علاوه بر ورزش به ابعاد دیگر زندگی فردی و اجتماعی توجه داشته باشند

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: ورزشکاران علاوه بر ورزش به ابعاد دیگر زندگی فردی و اجتماعی توجه داشته باشند.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در بازدید از مسابقات انتخابی کاراته استان همدان که در محل مجموعه ورزشی شهید حاجی‌بابایی مریانج برگزار شد، اظهار کرد: خوشبختانه امروز هیئت کاراته استان همدان با برنامه در حال فعالیت است و باتدبیر، فکر و اندیشه برای تعالی هیئت کاراته استان همدان تلاش می‌کنند.
وی با تاکید بر اینکه هیئت با برنامه و چشم‌انداز مشخص حرکت می‌کند که نویدبخش آینده‌ای درخشان خواهد بود، گفت: قهرمانان ما باید علاوه بر ورزش در مباحث علمی، اخلاقی اسوه و سرآمد باشند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه سبک زندگی قهرمانان ما باید مبتنی بر تعالی و تکامل باشد، گفت: این مسابقات جرقه امید را در دل ورزش کاراته ایجاد کرده است که جای تقدیر از رئیس هیئت، مربیان، داوران و ورزشکاران دارد.
وی با تاکید بر اینکه کشف استعدادهای ورزشی می‌تواند در راستای اعتلا جایگاه ورزش استان و کشور مؤثر باشد، گفت: خوشبختانه طی امروزوفردا مسابقات خوبی نظیر اسکیت، موتورسواری و اسب‌سواری با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی در استان در رده‌های سنی در حال اجرا هستند.
سیفی با اشاره به اینکه باید پویایی و نشاط بیشتر در جامعه ایجاد کنیم تا جامعه از آسیب‌های اجتماعی ایجاد شده به‌واسطه کرونا در امان باشد، گفت: مسابقات ورزشی و همچنین ویژه‌برنامه‌های فرهنگی و مذهبی می‌تواند به این مهم کمک شایانی کند./03
دفعات مشاهده : 125
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz