شرح
تاريخ خبر :  جمعه 02 مهر 1400 - 00:23

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
یادواره های شهدای فرصتی ارزشمند برای انتقال ارزش های نظام و انقلاب به جوانان است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: یادواره های شهدای فرصتی ارزشمند برای انتقال ارزش های نظام و انقلاب به جوانان است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی یادوار شهید آبروی محله حصار امام همدان، شهید گرانقدر محمد پیری که با حضور مادر شهید گرانقدر، مسئولین شهرستان همدان و نیروهای نظامی و انتظامی برگزار شد با بیان اینکه خون شهدا در مسیر ابیاری نهال انقلاب صرف شده است، گفت: امروز جمع شدیم تا به مادر شهید گرانقدر محمد پیری بگوییم که قدردان مجاهدت و ایثار شما هستیم.
وی با تاکید بر اینکه باید در عمل با اقدامات خود در حوزه های مختلف اجتماعی و مسئولیتی قدردان این عزیزان باشیم، گفت: مادران شهدا گوهرهای نایاب هستند که همواره باید از ایشان طلب دعای خیر و عاقبت بخیری و کنیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه حضور در محفل شهدا نیازمند وصل شدن و دعوت خاص شدن است، گفت: باید تلاش کنیم انقلاب اسلامی را که با خون شهدای گرانقدر آبیاری شده است را به اهداف عالیه برسانیم و پرچم انقلاب را به دستان صاحب اصلی این نظام برسانیم.
وی امنیت و آرامش موجود در کشور را مرهون مجاهدت های شهدا و خانواده معظم ایشان و همچنین اقتدار و از خودگذشتگی نیروهای مسلح عنوان کرد و گفت: شهدای بزرگواری چون شهید پیری چراغ راه را برای امروز ما روشن کردند تا در تاریکی ها و پیچ های تاریخی گمراه نشویم.
سیفی یادواره های شهدا را فرصتی بسیار ارزشمند برای انتقال ارزش ها به نسل نوجوان و جوان جامعه عنوان کرد و گفت: جوانان ما با بهره گیری از سیره شهدا می توانند راه سعادت را پیدا کنند./03
دفعات مشاهده : 136
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz