شرح
تاريخ خبر :  شنبه 03 مهر 1400 - 09:21

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان با روش‌های جذاب ضروری است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: انتقال ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان با روش‌های جذاب ضروری است.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل و رزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در مسابقات انتخابی اندرو کشور که با حضور موتور سوارانی از سراسر کشور با حضور ناظمی رئیس فدراسیون برگزار شد با بیان اینکه دنبال بهانه‌ای برای گرامیداشت یاد و خاطر شهدای موتورسوار در دفاع مقدس بودیم، گفت: خوشبختانه امروز به یاد این عزیزان مسابقات کشور در بالاترین سطح برای اعزام به مسابقات جهانی به همت اداره کل و هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان همدان در حال برگزاری است.
وی با بیان اینکه در دوران دفاع مقدس مردم برای مدیریت جنگ و تأمین نیازهای رزمندگان به میدان آمدند، تصریح کرد: امروز ما مدیون بیش از 8 هزار شهید گلگون کف استان و بیش از 200 هزار شهید کشور هستیم که در راه توسعه و آبادانی ایران اسلامی از جان و مال و ناموس خود گذشتند و رفتند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: امروز ما وظیفه دارایم روایتگر رشادت‌های شهدای گران‌قدر برای نسل جوان جامعه باشیم تا فرهنگ ناب ایثار و شهادت سینه‌به‌سینه و نسل به نسل منتقل گردد و نهایتاً موجب اعتلای نظام و انقلاب شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه استان همدان ظرفیت جهانی‌شدن و آسیایی شدن دارد، گفت: از رؤسای محترم فدراسیون‌ها در خواست داریم باتوجه‌به ظرفیت‌های موجود در استان همدان میزبان مسابقات جهانی و آسیایی را در همدان برگزار نمایند.
در ادامه نیز اصغر جهانیان رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان همدان، اظهار کرد: نفرات برتر مسابقات موتورسواری سوپر اندرو قهرمانی کشور که به همت اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی جهت اعزام برگزیدگان به مسابقات جهانی ترکیه و انتخابی تیم ملی در حال برگزاری است.
وی با اشاره به حمایت‌های دکتر سیفی مدیرکل ورزش و جوانان از برنامه‌های ورزشی استان همدان، گفت: حضور افراد متخصص و متعهد در رأس مدیریت دستگاه‌ها اقدامی بسیار مهم در راستای تحول همه‌جانبه است امیدواریم این مهم در استان تداوم داشته باشد./03
دفعات مشاهده : 165
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz