شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 10 آذر 1400 - 13:50

سرپرست هیات همگانی همدان:
فرمانداران شورای ورزش همگانی را تشکیل بدهند

سرپرست هیات ورزش های همگانی همدان گفت: فرمانداران به عنوان مدیران ارشد شهرستانی از توسعه ورزش همگانی که اصل سلامت جامعه است، غافل نشوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، هادی سبزواری در جمع روسای هیات های ورزش همگانی شهرستان های استان همدان اظهار داشت: متاسفانه در سال های اخیر تشکیل شورای ورزش‌ همگانی در سطح استان همدان کم رنگ بوده و باوجود پیگیری های صورت گرفته، نسبت به اهمیت این موضوع کوتاهی شده است.
وی بیان کرد: این در حالیست که همدان از استان های پیشرو در ورزش همگانی است و انتظار می رود فرمانداران و دستگاه های ورزش شهرستان ها نسبت به تشکیل شورای راهبردی ورزش همگانی اقدام کنند.
سبزواری خاطرنشان کرد: از روسای هیات های ورزش همگانی شهرستان ها خواسته شده تا نسبت به تشکیل این شورا پیگیری لازم را داشته باشند.
وی با تاکید بر فعال سازی کمیته های ورزش همگانی در سطح شهرستان ها گفت: هم اکنون بیش از 100 کمیته زیرمجموعه فدراسیون ورزش های همگانی کشور فعال است که در شهرستان همدان نیز به همین شکل برنامه ها اجرایی شده اما در شهرستان ها همچنان کم رنگ است.
سرپرست هیات ورزش های همگانی همدان با تاکید بر لزوم پیگیری های مالی در شهرستان ها گفت: برخی ردیف بودجه های دولتی کمک به ورزش همگانی را روان سازی کرده و هیات های شهرستانی باید پیگیر مطالبات مالی باشند ضمن اینکه هیات استان نیز کمک های لازم را خواهد داشت.
سبزواری با ابراز خرسندی از رویکرد حمایتی استاندار همدان در حوزه ورزش گفت: «علیرضا قاسمی فرزاد» استاندار همدان از مدیران قدیمی، توانمند و بومی استان است که شناخت خوبی در حوزه ورزش دارد و به طور قطع با حضور وی شاهد رونق و توسعه ورزش همگانی در بین آحاد جامعه خواهیم بود./03
دفعات مشاهده : 138
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz