شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 10 آذر 1400 - 15:45

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
زمین چمن مصنوعی در شهر لالجین احداث می شود

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: زمین چمن مصنوعی در شهر لالجین احداث می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی به همراه حجت السلام و المسلمین محققی از استخر لالجین و مجموعه ورزشی شهدا در خصوص رفع مشکلات آن بازدید کرد.در این بازدید سیفی گفت : در راستای رفع مشکلات استخر لالجین و مجموعه شهدای ورزشی لالجین هرچه در توان داشته باشیم به‌کار می گیریم. در این بازدید میدانی پس از حضور در دفتر امام جمعه شهرستان سیفی در جمع پیشکسوتان و روسای هیئت های ورزشی گفت : لالجین ظرفیت خوبی در ورزش دارد و بسیاری از رشته های ورزشی این شهر همچون والیبال؛ کشتی؛ کاراته و ورزش های همگانی در استان و حتی کشور سرآمد است.
سیفی مدیر کل ورزش و جوانان گفت :طی پیگیری های به عمل آمده از سوی وزیر ورزش و جوانان قول مساعدت ده زمین چمن مصنوعی را برای استان گرفته ایم که یکی از آنها را به لالجین اختصاص خواهیم داد.
وی با اشاره به شهر جهانی لالجین گفت: ورزش یکی از مهمترین عوامل برای معرفی ظرفیت های گردشگری و هنری لالجین به جهانیان است و باید به دنبال آن باشیم چند رویداد کشوری و حتی بین المللی در لالجین برگزار نماییم تا ظرفیت های عظیم این شهر به جهانیان معرفی شود. سیفی با تقدیر از تلاش های امام جمعه ،شورا و شهردار لالجین از ورزش؛ خواستار حضور بخش خصوصی در ورزش لالجین شد و افزود: با توجه به ورزشکاران متعدد و ملی پوشان لالجین در میادین ملی و کشوری می طلبد بخش خصوصی در ورزش ورود کرده و از قهرمانان و مدال آوران حمایت کنند.
در این مراسم حجت السلام و المسلمین محققی خواستار توجه به ورزش لالجین شد و افزود: براي موفقيت در ورزش حرفه اي و قهرماني و همگانی نياز به پشتوانه مالي است تا استعداد هاي بالقوه ورزش شناخته شوند.حجت السلام محققی در خصوص جمعیت چهل هزار نفری لالجین و جایگاه شهر لالجین گفت :سرانه ورزشی لالجین با توجه به جمعیت آن خیلی مناسب نیست و امروز با حضور سیفی مدیر کل ورزش و جوانان خرسندیم که امکانات ورزشی شهر لالجین را گسترش یابد.
در این دیدارعباسی سرپرست اداره ورزش و جوانان بهار و جعفری مسئول بخش لالجین گزارشی از وضعیت ورزش بهار و لالجین ارائه نمودند.
دفعات مشاهده : 119
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz