شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 11 آذر 1400 - 13:04

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
شهید مهدی رفیعی فردی معتقد و در رکاب ولایت بود

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه شهید مهدی رفیعی فردی معتقد و در رکاب ولایت بود، گفت: جامعه ورزش و جوانان استان همدان برای داشتن پهلوانانی چون شهید رفیعی به خود می بالد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در آئین یادواره شهید مهدی رفیعی که با حضور معاون سیاسی، امنیتی، اجتماعی استانداری همدان،مدیرکل سیاسی و انتخابات، فرماندار و امام جمعه نهاوند، فرماندهان نظامی و انتظامی در محل مصلی شهرستان نهاوند برگزار شد، اظهار کرد: شهدای گرانقدر ما با نثار جان خود نهال انقلاب اسلامی را آبیاری کردند.
وی ادامه داد: امثال شهید مهدی رفیعی که مادر و پدرشان افتخار دارند فرزندشان در راه اهداف و آرمان های انقلاب اسلامی به شهادت رسیده است یک الگوی ارزشمند برای جوانان ما هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ضمن قدردانی از زحمات نیروهای نظامی و انتظامی و مجاهدت های نیروهای امنیتی و قضایی، اظهار کرد: امروز جامعه تقاضای برخورد قاطع با عاملان ایجاد نا امنی و شهادت شهید رفیعی را دارد و انتظارات از این عزیزان دو چندان شده است.
وی با بیان اینکه توان دفاعی، امنیتی و قضایی ما در سطح بسیار بالایی قرار دارد، گفت: باید این افراد را به سزای اعمالشان برسانیم چراکه جوانان سرمایه های ارزشمند ما هستند.
سیفی تصریح کرد: امروز باید تهدید را به فرصت تیدیل کرد و با شناسایی و برخورد جدی و دقیق با عاملان گمراهی جوانان که به صورت سازمان یافته فعالیت می کنند برخورد شود.
وی با بیان اینکه قدردان شهدا و خانواده معظم شهدا هستیم، گفت: از دوران انتخابات اخیر ریاست جمهوری فاصله چندانی نگرفته ایم، مردم بخاطر قدردانی از ولایت و رهبری به پای صندوق های رای آمدند و دین خود را ادا کردند لذا ما وظیفه داریم فعالیت و خدمت به مردم را دوچندان کنیم تا مدیون خون شهدا نباشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه شهید مهدی رفیعی فردی معتقد و همواره آماده شهادت در راه انقلاب بود، گفت: ایشان همواره در مسیر معنویت و ولایت قدم بر می داشتند.
در ادامه نیز حجت الاسلام عباسعلی مغیثی امام جمعه نهاوند با بیان اینکه امریکا ناتوان و مستأصل از رویارویی با ایران اسلامی از منطقه خارج شده است، گفت: امروز قدرت دفاعی و اقتدار نظامی ایران اسلامی آمریکا را از منطقه خارج کرده است.
وی با بیان اینکه ما در جنگ سخت به برکت خون شهدا، جانبازان و ایثارگران به این جایگاه رسیده ایم، گفت: امروز باید در جنگ نرم نا برابر ورود جدی تر داشته باشیم.
امام جمعه نهاوند با بیان اینکه هدف دشمن تضعیف ما در زمینه ارزش ها و آرمان های نظام و انقلاب است، گفت: امیدواریم این یادواره ها در جهت تقویت قدرت نرم انقلاب باشد تا دشمن نتواند علیه ایران اسلامی اقدامی کند./03
دفعات مشاهده : 141
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz