شرح
تاريخ خبر :  شنبه 13 آذر 1400 - 10:04

برگزاری کارگاه آموزشی منع خشونت علیه زنان و دختران در شهرستان رزن

بمناسبت روز جهانی منع #خشونت علیه زنان با همکاری هیئت همگانی شهرستان رزن و اداره بهزیستی کارگاه آموزشی در جهت فرهنگ سازی و آگاه سازی بانوان در رابطه با شناخت انواع خشونت و چگونگی برخورد با آن در سالن تربیت بدنی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان و به نقل از شهرستان رزن؛سمیرا موسوی نایب رئیس هیئت همگانی شهرستان رزن با اشاره به روزجهانی خشونت علیه زنان گفت:کارگاه آموزشی در جهت فرهنگ سازی و آگاه سازی بانوان در رابطه با شناخت انواع خشونت و چگونگی برخورد با آن، در مناطق آسیب خیز و کم برخوردار برگزار شد.

لیلا فاضل مدرس دوره افزود: سازمان ملل متحدخشونت علیه زنان را اعمال هرگونه رفتار یا گفتار آزاردهنده از سوی مردان یا زنان که سبب آسیب‌های فیزیکی، جنسی، ذهنی یا رنج زنان شودتعریف می‌کند، و بر اساس آن استفاده از کلمات توهین آموز و وتحقیر کننده، فریاد کشیدن و رفتار‌های کنترل کننده، کتک زدن، اعمال زور برای برقراری رابطه جنسی و عاطفی و ... از جمله رفتار‌های خشونت آمیز هستند.

موسوی بیان داشت: به مناسبت این روز تهیه و توزیع بروشور با موضوع منع خشونت علیه زنان، معرفی انواع خشونت خانگی، راه‌های پیشگیری علیه خشونت از سوی کارشناسان اورژانس اجتماعی در سطح شهرستان رزن به ویژه مناطق آسیب خیز صورت گرفت.

دفعات مشاهده : 95
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz