شرح
تاريخ خبر :  جمعه 01 بهمن 1400 - 15:19

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
استاد «فرامرز سماوات» برای اعتلای جایگاه کشتی کشور ایثار کرد

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: استاد «فرامرز سماوات» برای اعتلای جایگاه کشتی کشور ایثار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در حاشیه مراسم یادبود زنده‌یاد مرحوم فرامرز سماوات، مربی اسبق تیم ملی که به دلیل سکته مغزی درگذشت، گفت: استاد سماوات در راستای اعتلای جایگاه ورزش کشتی و پرورش استعدادهای این رشته کشور از جسم و روح خود هرچه داشت هزینه کرد.
وی با اشاره به اینکه در سال‌های اخیر نیز شاهد وجود آثار درد و رنج ناشی از فشار کشتی به جسم ایشان بودیم، گفت: مربیان ورزشی همچون آقای سماوات افرادی عاشق و ایثارگری بودند که برای رسیدن شاگردانش به هدف ترسیم شده از خود گذشتند.
سیفی با اشاره به اینکه استاد سماوات در جایگاه مربیگری دارای ابعاد مختلف اجتماعی، فرهنگی، روان‌شناسی و غیره بود، گفت: ایشان در مدت تصدی به‌عنوان مشاور اینجانب همواره سعی بر ایجاد اتحاد در ورزش استان و نگاهی پدرانه برای رفع مشکلات جوانان، ورزش و ورزشکاران داشتند.
وی با بیان اینکه ایشان رفع دغدغه‌های دیگران را مسکن و آرامش بخشی برای خود می‌دانست، گفت: ازدست‌دادن آقا سماوات ضایعه بزرگی را به جامعه ورزش و جوانان استان همدان و کشور وارد کرد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، خاطرنشان کرد: امروز خانواده مرحوم سماوات و جامعه کشتی باید به داشتن این‌چنین پدری به خود ببالد چراکه نتیجه عمر 62 ساله ایشان پرورش استعدادها و افتخارآفرین‌های ارزشمندی در سطوح ملی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران شده است.
وی در پایان تصریح کرد: خوشحالیم امروز شاگردان دوستان و دوستداران ایشان قدردان محبت‌ها و از خودگذشتگی این بزرگ‌مرد هستند./03
دفعات مشاهده : 102
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz