شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 - 10:29

با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان؛
مراسم استقبال رسمی از دارنده مدال طلای مسابقات کشتی المپیک ناشنوایان 2021 برزیل در همدان برگزار شد

مراسم استقبال رسمی از دارنده مدال طلای مسابقات کشتی المپیک ناشنوایان 2021 برزیل با حضور مدیرکل ورزش و جوانان استان در همدان برگزار شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان کاروانی اعزامی به المپیک ناشنوایان 2021 برزیل بامداد چهارشنبه با استقبال مسئولین وزارت ورزش و جوانان از طریق فرودگاه بین‌المللی مهرآباد وارد کشور شدند.
پس از این آئین مراسم استقبال رسمی مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان به همراه معاونت ورزشی اداره کل، سرپرست ورزش و جوانان شهرستان نهاوند و جامعه ورزش و جوانان استان همدان از محمد سیاوشی دارنده مدال طلای مسابقات کشتی المپیک ناشنوایان 2021 برزیل مقابل اداره کل ورزش و جوانان استان همدان برگزار شد.
حمید سیفی در این آئین، اظهار کرد: خوشبختانه امروز موتور محرک ورزش استان همدان بیش از هر زمانی در حال فعالیت است و با تلاش و همت همه دست‌اندرکاران ورزش استان خصوصاً ورزشکاران غیور و مربیان تواند شاهد کسب توفیقات پی‌درپی هستیم.
وی با تاکید بر اینکه کسب مدال طلای مسابقات المپیک ناشنوایان برزیل برگی زرین بر افتخارات ورزش و جوانان استان همدان و شهرستان نهاوند است، گفت: خوشحالیم تنها طلای این مسابقات نصیب کشتی‌گیر استان همدان شد لذا این موفقیت را به استاندار محترم، همه مسئولین شهرستان، خصوص همه عزیزانی که از این قهرمان حمایت کردند تبریک عرض می‌کنم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با اشاره به اینکه با پیگیری‌های صورت‌گرفته توسط مدیر ورزش و جوانان شهرستان و حمایت‌های شهردار محترم نهاوند مقرر شده که دراسرع‌وقت مشکل اشتغال این قهرمان ارزشمند مرتفع شود، گفت: در خصوص واگذاری مسکن به قهرمانان و مدال‌آوران فراملی باتوجه‌به اختصاص سهمیه ویژه به این عزیزان از مدال‌آورانی که تا کنون از این مهم استفاده نکرده‌اند انتظار داریم دراسرع‌وقت هم‌زمان با آغاز به کار سامانه اقدام به ثبت‌نام کنند.
وی افزود: در حال حاضر با توجه به مشکل حاد تامین مسکن برای این قهرمان اداره ورزش و جوانان شهرستان نهاوند موظف است محلی مناسب برای اسکان این قهرمان ارزنده و خانواده ایشان فراهم کند.
وی با اشاره به اینکه یکی از عوامل موفقیت امروز ورزش استان فعالیت اماکن ورزشی در دوران محدودیت‌های کرونایی بود، گفت: رویدادهای مهم تاریخ‌ساز ورزش منتظر آمادگی ما جهت حضور نمی‌شوند لذا باید با تمام توان نسبت به آمادگی هرچه بیشتر تلاش کنیم.
محمد سیاوشی در ادامه با اشاره به کسب مدال‌های متعدد ملی و فراملی، اظهار کرد: بنده طی سالیان گذشته زحمات بسیاری برای رسیدن به اهدافم کشیده و زمینه حضورم در تیم ملی فراهم شده است.
وی با اشاره به اینکه خوشحالم زحمات منجر به کسب مدال طلا و کسب افتخار برای کشورم شده است، گفت: امیدوارم با حمایت‌های بیش‌ازپیش مسئولین بتوانم در آوردگاه‌های دیگر حضور داشته باشم.
انتهای پیام/03
دفعات مشاهده : 54
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz