شرح
تاريخ خبر :  جمعه 30 ارديبهشت 1401 - 22:20

«تیم سامان گستر همدان» برای نخستین‌بار قهرمان لیگ برتر اسکیت هاکی کشور شد

«تیم سامان گستر همدان» برای نخستین‌بار قهرمان لیگ برتر اسکیت هاکی کشور شد.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، چهاردهمین دوره لیگ برتر اینلاین هاکی کشور از دیروز (پنج‌شنبه) در سالن سرپوشیده شهدای مزدقینه خانه اسکیت شهر همدان آغاز و امشب با معرفی تیم قهرمان به پایان رسید.
این دوره از مسابقات با حضور ۹ تیم و به مدت دو روز در همدان برگزار که در دیدار پایانی سامان گستر میزبان رقابت‌ها با شکست سایمان تبریز قهرمان شد.
در این دوره از رقابت‌ها تیم‌های شهرک امید، ‌ام دات آر، میثاق، سایمان تبریز، آکادمی روزبه قزوین، کمیته رینک هاکی، لنجان اصفهان، پرشین قم و سامان گستر همدان حضور دارند.
حمید سیفی در آئین اختتامیه این مسابقات که با حضور رئیس فدراسیون اسکیت کشور، رئیس هیئت اسکیت استان همدان و معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان برگزار شد، اظهار کرد: اسکیت همدان به‌واسطه تلاش‌های رئیس و ارکان هیئت و همچنین مربیان و اسکیت‌بازان همدانی دارای جایگاه خوبی در کشور است.
وی ضمن قدردانی از زحمات همه دست‌اندرکاران این دوره از مسابقات اظهار کرد: استان همدان به‌واسطه دارابودن شرایط آب‌وهوایی مساعد باتوجه‌به ارتفاع بیش از 2 هزار 500 متر از سطح دریا و همچنین اماکن ورزشی استاندارد ظرفیت بسیار خوبی برای برگزاری مسابقات و اردوهای تیم‌های ملی دارد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان تصریح کرد: در حال حاضر استان همدان دارای قهرمانان نام‌آوری در رشته‌های مختلف ورزشی دارد که می‌توانند در مسابقات فراملی پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به اهتزاز در آورند.
در ادامه مجید هنرجو، رئیس فدراسیون اسکیت کشور ضمن تقدیر از میزبانی شایسته استان همدان از رقابت‌های لیگ برتر اسکیت هاکی، تصریح کرد: خوشحالیم آخرین دور مسابقات لیگ برتر اسکیت هاکی به پایان رسید امیدواریم در آینده با نظم و انسجام بیشتری این مسابقات در کشور برگزار شود.
در پایان مهدی مجیدی با اشاره به اشاره به اینکه این جایگاه برای نخستین‌بار به همت اسکیت هاکی‌بازان برای همدان کسب شده است، گفت: امیدواریم در ادامه راه با حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان و همچنین ریاست فدراسیون اسکیت بتوانیم جایگاه اسکیت استان را بیش‌ازپیش ارتقا دهیم و شاهد کسب موفقیت در رقابت‌های فراملی باشم.
وی افزود: همدان همواره از مدعیان اصلی اسکیت هاکی کشور است و امسال نیز با حمایت بخش خصوصی در این رقابت‌ها حضور داشت و توانست عنوان قهرمانی را تصاحب کند.
گفتنی است در پایان این مسابقات آئین اهداء لوح و کاپ قهرمانی به تیم‌های سامان گستر همدان، ام دات آر تهران، سایمان تبریز به‌عنوان تیم‌های اول تا سوم برگزار شد.
انتهای پیام/03
دفعات مشاهده : 56
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz