شرح
تاريخ خبر :  شنبه 31 ارديبهشت 1401 - 11:06

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
ظرفیت های جدید قایقرانی در استان همدان استعدادیابی شوند

حمید سیفی گفت: در استان همدان علاقه مندان زیادی می توانند در قایقرانی فعالیت و به قهرمانان آینده استان تبدیل شوند بنابراین بر روی شناسایی و پرورش استعدادهای جدید در قایقرانی استان تاکید ویژه داریم و هیات جدید می بایست در این مسیر اقدامات ویژه ای را در پیش بگیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان؛ مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در مجمع انتخابات رییس هیات قایقرانی استان گفت: ورزش قایقرانی در سطح کشور از رشته های قهرمان پرور و مدال آور است که به طبعه آن در همدان نیز همواره یکی از استان‌های برار و مدال آور در این رشته ورزشی بوده است.

وی با بیان اینکه رشته قایقرانی در استان باید برای همگان معرفی شود اظهار داشت: در استان علاقه مندان زیادی می توانند در قایقرانی فعالیت و به قهرمانان آینده استان تبدیل شوند بنابراین بر روی شناسایی و پرورش استعدادهای جدید در قایقرانی استان تاکید ویژه داریم و هیات جدید می بایست در این مسیر اقدامات ویژه ای را در پیش بگیرد.

حمید سیفی گفت:  هیئت جدید می بایست ازهمه ظرفیت های موجود قایقرانی استفاده کند تا بتوانند با تیمی هماهنگ و همدل، مقدمات موفقیت و درخشش قایقرانی همدان را در سطح کشور فراهم نمایند.

وی با بیان اینکه باید مبحث استعدادیابی در دستور کار هیات قایقرانی استان قرار گیرد، افزود: ما شهرستان‌هایی داریم که منابع آبی ندارند، اما ورزشکاران مستعدی در این رشته داریم که با برنامه ریزی مطلوب و بهره از همه ظرفیت ها می توان شاهد شکوفایی آنها شد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان بیان داشت: باید نگاه علمی و آموزشی به رشته قایقرانی نهادینه شود، خوشبختانه مسئولین فدراسیون قایقرانی برنامه محور هستند که هیات قایقرانی استان همدان می تواند از این فرصت و پتانسیل در راستای رشد، شکوفایی و رسیدن به اهداف مدنظر بهره مند شود.
دفعات مشاهده : 49
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz