شرح
تاريخ خبر :  شنبه 31 ارديبهشت 1401 - 12:11

برگزاری کارگاه آموزشی با موضوع جمعیت , فرزند آوری و فرزند پروری در شهرستان اسدآباد

به مناسبت روز ملی جمعیت کارگاه آموزشی جمعیت, فرزند آوری و فرزند پروری در اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان اسدآباد ؛
به مناسبت روز ملی جمعیت کارگاه آموزشی با موضوع جمعیت, فرزند آوری و فرزند پروری با شعار ایران جوانان بمان با هدف حمایت از خانواده و جوانی جمعیت با حضور جمعی بانوان ورزشکار در اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد برگزار شد.
این کلاس با حضور منصور علی استواری موسس مجمع خیرین ازدواج شهرستان و نویسنده کتاب‌های چون جمعیت و فرزند آوری, خانواده ایده‌آل, ازدواج آسان و موفق, زندگی آسان می شود و... برگزار شد.
استواری در رابطه با اهمیت ازدواج و تشکیل خانواده گفت: خانواده واحد کوچک اجتماعی است که از پیوند میان زن و مرد آغاز و با تولد فرزند توسعه و استحکام می یابد.ازدواج برای انسان یک نیاز طبیعی است که با اجرای صیغه عقد مشروعیت و رسمیت پیدا می کند اسلام به تشکیل خانواده بسیار اهمیت می دهد و آنرا امری مقدس می شمارد.

در ادامه به اهمیت نقش خانواده در شکل گیری شیوه های فرزند پروری است پرداخت و خاطرنشان کرد: اگر به تأثیر خانواده در شکل گیری شیوه های فرزند پروری در اسلام نظری بپردازیم در می یابیم که بچه ها از طریق روابط, تأثیر گذاری و تأثیر پذیر می شوند.
در واقع این کانون گرم خانواده است که انسان ها و افراد را می سازد و این ساختن ها در کودکی بیشتر است . سبک های فرزند پروری ترکیبی از رفتار های والدین است که موقعیت های گسترده ای روی می دهند و فرزند آوری با دوامی را پدید می آورند.
دفعات مشاهده : 41
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz