شرح
تاريخ خبر :  شنبه 31 ارديبهشت 1401 - 19:48

سایت تخصصی قایقرانی در مجموعه تفریحی عباس آباد آغاز به کار کرد

سایت قایقرانی مجموعه تفریحی عباس آباد با حضور رئیس فدراسیون قایقرانی و مدیرکل ورزش و جوانان استان راه اندازی و آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در آیین افتتاح سایت مجموعه تفریحی عباس آباد که با حضور رئیس فدراسیون هیئت قایقرانی، اعضای شورای شهر همدان، مسئولان مجموعه گردشگری علیصدر و عباس آباد و جمعی از قهرمانان رشته قایقرانی همراه بود، با اشاره به اینکه برای نخستین بار شاهد فعالیت رشته قایقرانی در داخل شهر همدان، هستیم اظهار کرد: طبق تفاهم صورت گرفته مابین هیات قایقرانی و مجموعه تفریحی و گردشگری عباس آباد ورزشکاران و قهرمانان قایقرانی استان می توانند به مدت سه سال فعالیت خود را در سایت آبی این مجموعه صورت دهند.

وی با اشاره به همگانی ساازی رشته قایقرانی در استان گفت: قطعا افتتاح این مجموعه و تمرینات تیم قایقرانی استان می توانند موجب جذب جوانان و نوجوانان بیشتری در این رشته ورزشی شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با بیان اینکه توسعه و ترویج این رشته مفرح در همدان به زیرساختهای مناسب و استاندارد نیاز دارد افزود: نگاه ویژه مسئولین استانی و شهرستانی و حمایت و مشارکت بخش خصوصی برای تحقق این موضوع امری ضروری است که امیدواریم محقق گردد و در آینده ای نزدیک شاهد بهره مندی از سایت های بیشتری در سطح استان و استقبال چشمگیر ورزشکاران مستعد این رشته و حضور آنها در رقابت های مختلف باشیم.

وی تصریح کرد: سایت قایقرانی عباس آباد با دارا بودن مجموعه اقامتی و ارتفاع از سطح دریا می تواند در آینده میزبان اردوهای تیم ملی و مسابقات ملی و بین المللی باشد.
دفعات مشاهده : 49
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz