شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 13 تير 1401 - 19:25

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان:
داشتن تحصیلات عالی لازمه موفقیت ملی‌پوشان است

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان، گفت: داشتن تحصیلات عالی لازمه موفقیت ملی‌پوشان است.

به گزارش روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، حمید سیفی در نشست صمیمی با رئیس هیئت هندبال استان همدان مربیان و ملی‌پوشان اعزامی به مسابقات جهانی هندبال در اسلوونی با بیان اینکه استقبال از قهرمانان فراملی کمترین کاری است که دستگاه ورزش باید برای ورزشکاران انجام دهد، اظهار کرد: مدیران ورزش و جوانان شهرستان‌ها وظیفه دارند برای استقبال و همراهی قهرمانان فراملی در فرودگاه حضور پیدا کنند.
وی با تأکید بر اینکه هدف از ورزش‌کردن ارتقاء سلامت روح و جسم است، گفت: حضور در مسابقات جهانی خود یک افتخار بزرگ برای ورزش استان و شهرستان ملایر است لذا باید تلاش شود در آینده نه‌چندان دور شاهد کسب موفقیت‌های بیش‌ازپیش باشیم.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان ضمن تقدیر از تلاش‌های رئیس و ارکان هیئت هندبال استان همدان در حمایت و همراهی ورزشکاران علی‌رغم مشغله‌های فراوان، گفت: آنچه باید در خصوص قهرمانان موردتوجه قرار بگیرد پیگیری موضوع تحصیل این عزیزان است چراکه به‌واسطه حضور در مسابقات و اردوهای مختلف از این مهم بازمی‌مانند.
وی با بیان اینکه ورزشکاران امروز باید چندوجهی باشند و ضمن فعالیت ورزش حرفه‌ای تحصیل را موردتوجه قرار دهند، گفت: اداره کل ورزش و جوانان استان همدان باتوجه‌به قوانین موجود در این زمینه آماده حمایت از قهرمانان و ملی‌پوشان در بحث تحصیل است.
دفعات مشاهده : 48
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد
https://pornhubka.xyz https://pornious.xyz https://envaporn.xyz https://pornblon.xyz https://indianpornsex.xyz