شرح
تاريخ خبر :  دوشنبه 04 مهر 1401 - 14:10

به همت هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان و کمیته ورزش صبحگاهی؛
400 بسته لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند همدان توزیع می‌شود

سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان، گفت: 400 بسته لوازم‌التحریر به همت هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان و کمیته ورزش صبحگاهی بین دانش‌آموزان نیازمند همدان توزیع می‌شود.

هادی سبزواری در گفتگو با روابط‌عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان، با اعلام این خبر؛ اظهار کرد: باتوجه‌به فرارسیدن سال تحصیلی جدید و ضرورت حمایت از اقشار آسیب‌پذیر و بی‌بضاعت جامعه هیئت ورزش‌های همگانی و کمیته ورزش روزانه (صبحگاهی) اقدام به جمع‌آوری مبالغی جهت تهیه بسته‌های لوازم‌التحریر در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود نموده‌اند.
وی با اشاره به اینکه تا کنون 170 میلیون ریال جمع‌آوری و صرف خرید 250 بسته لوازم‌التحریر شده است، گفت: در تلاش هستیم به همت اعضای هیئت و کمیته ورزش صبحگاهی تا پایان هفته با جمع‌آوری مبالغی دیگر شمار این بسته‌ها را به 400 عدد افزایش دهیم.
رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان، تصریح کرد: باتوجه‌به هماهنگی‌های صورت‌گرفته بسته‌های تهیه شده روز پنجشنبه با حضور اعضای هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان و کمیته ورزش صبحگاهی در ایستگاه شماره یک ورزش صبحگاهی واقع در میدان قائم جهت توزیع بین دانش‌آموزان بی‌بضاعت در اختیار مسئولین آموزش‌وپرورش استان قرار گیرد.
انتهای پیام
دفعات مشاهده : 67
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد