شرح
تاريخ خبر :  يك‌شنبه 31 ارديبهشت 1402 - 12:26

همدان، میزبان سیزدهمین رویداد ملی همنا خواهد بود

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان خبرداد: همدان در هفته جاری میزبان سیزدهمین رویداد ملی هم افزایی نهاد مند اجتماعی جوانان" همنا" خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی ورزش و جوانان استان همدان، علی حقیقی گفت: سیزدهمین رویداد ملی «همنا» به منظور توانمندسازی سمن‌ها و در راستای ایجاد وحدت رویه و فصل مشترک برای اقدامات قانونی سمن‌ها در هفته جاری به میزبانی استان همدان برگزار می‌شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان با تاکید بر اینکه با برگزاری رویداد ملی همنا،کمک ارزشمندی به منظور وحدت رویه اجرایی، عملیاتی و توانمندسازی سمن‌ها محسوب می‌شود،گفت:رویداد «همنا» به عنوان چتر حمایتی برای همه جوانان فعال اجتماعی استان قلمداد و برگزاری این رویداد نیز زمینه مناسبی برای هم افزایی تشکل ها است چرا که حضور سایر تشکل‌های مردم نهاد جوانان استان همدان که در دیگر دستگاه‌های متولی مجوز فعالیت دریافت کرده‌اند وجه تمایز این رویداد آموزشی است.
علی حقیقی در خصوص اهداف برگزاری این رویداد گفت: این رویداد بر دو مولفه ارتقاء کیفیت آموزش های عمومی تشکل های جوانان و همچنین گفتگوی چهره به چهره مدیران و کارشناسان حوزه جوانان با فعالین حوزه های اجتماعی و فرهنگی تاکید دارد و تلاش می کند ضمن افزایش مهارت های عمومی تشکل ها و سمن های جوانان، دغدغه ها و مشکلات آنان در استان را شناسایی کند.
وی افزود: حمایت‌های مالی وزارت ورزش و جوانان از سازمان‌های مردم نهاد و تشکل های جوانان، منوط به شرکت دبیران سازمان‌ها در این رویداد آموزشی است و حضور پرتعداد سازمان‌های مردم نهاد در این رویداد که به طور قطع اتفاقات مثبتی برای استان خواهد داشت، مورد تاکید است.
سیزدهمین رویداد ملی همنا، با همت معاونت جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان همدان و مجموعه هنری رسانه ای سیمرغ، با حضور تشکل ها و سمن های جوانان دارای مجوز از استانداری، فرمانداری ها، ورزش و جوانان، بهزیستی، فرهنگ و ارشاد اسلامی و فراجا بصورت یکروزه در سوم خرداد سال جاری در هتل باباطاهر همدان برگزار خواهد شد.
دفعات مشاهده : 90
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد