شرح
تاريخ خبر :  پنج‌شنبه 04 خرداد 1402 - 08:01

مدیرکل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان:
مشارکت اجتماعی و کنشگری جوانان، راه حل بسیاری از مسائل و مشکلات است

نواب با بیان اینکه مشارکت اجتماعی و کنشگری جوانان، راه حل بسیاری از مسائل و مشکلات است، افزود: تا اوایل تابستان امسال آیین نامه جدید صدور و تمدید مجوز سازمان‌های مردم نهاد برای تسهیل فعالیت‌های این سازمان‌ها آماده و ابلاغ می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان؛ همایش توانمندسازی همنا یا هم اندیشی مشارکت نهادمند اجتماعی جوانان، ویژه تشکل‌ها و سازمان‌های مردم نهاد در همدان برگزار شد.

در این همایش یک روزه که با هدف توانمند کردن جوانان و سازمان‌های مردم نهاد در حوزه توسعه مشارکت‌های اجتماعی، قوانین و مقررات تشکل‌ها و تامین منابع مالی سازمان‌های مردم نهاد برگزار شد، استادان و کارشناسانی از بخش مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان، برای نمایندگان سازمان‌های مردم نهاد در استان مطالبی بیان کردند.

مدیر کل مشارکت‌های اجتماعی وزارت ورزش و جوانان در این نشست از تشکیل شبکه ملی جهاد تبیین در حوزه‌های رسانه، آگاهی بخشی و مسئولیت آفرینی در سراسر کشور خبر داد و از سازمان‌های مردم نهاد استان خواست با عضویت در این شبکه، از برنامه‌های آن بهره‌مند شوند.

نواب گفت: فعالیت در سازمان‌های مردم نهاد داوطلبانه و مردمی است و وظیفه ما تسهیل کار‌ها و توانمندسازی و رفع موانع این سازمان‌ها است.

وی با بیان اینکه مشارکت اجتماعی و کنشگری جوانان، راه حل بسیاری از مسائل و مشکلات است، افزود: تا اوایل تابستان امسال آیین نامه جدید صدور و تمدید مجوز سازمان‌های مردم نهاد برای تسهیل فعالیت‌های این سازمان‌ها آماده و ابلاغ می‌شود.

وی با بیان اینکه پیشنهاد می‌شود رویداد همنا بعنوان یکی از برنامه‌های اصلی حوزه جوانان در ستاد ساماندهی امور جوانان استان ها مطرح شود افزود:این امر باعث می‌شود تا اعضای ستاد از اهمیت رویداد اطلاع پیدا کنند و همچنین می‌توان از ظرفیت ارگان‌های مرتبط با حوزه جوانان در جهت اطلاع رسانی و پوشش رسانه‌ای هر چه بهتر برنامه استفاده کرد.
دفعات مشاهده : 51
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد