شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 16 خرداد 1402 - 07:30

درخشش بانوان قایقران همدانی در آب های روسیه

دبیر هیات قایقرانی همدان گفت: مسابقات بزرگ روئینگ مسکو با حضور ورزشکارانی از کشورهای بلاروس، ازبکستان، روسیه، قزاقستان، صربستان، ارمنستان و ایران در قالب ۲۵ تیم برگزار و با درخشش بانوان قایقران همدانی همراه بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان،میثم ناصرنژاد افزود: در این پیکارها کیمیا زارعی قایقران مطرح همدانی همراه با نازنین ملایی در رقابت نهایی روئینگ دونفره سبک‌وزن بانوان با ۵ رقیب از استان‌های روسیه مسابقه دادند و با زمان ۷:۱۸.۲۶۲ دقیقه سوم شدند و مدال برنز را کسب کردند.
وی اضافه کرد:همچنین مریم امیدی پارسا دیگر قایقران روئینگ همدان در ترکیب تیم روئینگ چهارنفره سنگین‌وزن بانوان کشورمان ، در فینال رقابت‌ها با ۵ رقیب از روسیه، قزاقستان و بلاروس رو به رو شدند و در پایان با زمان ۷:۰۱.۷۸۲ دقیقه ، موفق به کسب مدال ارزشمند برنز مسابقات شدند.
ناصرنژاد بیان کرد: امیدی پارسا در ترکیب تیم روئینگ چهارنفره سنگین‌وزن بانوان هم در مسابقه اسپرینت ۵۰۰ متر صاحب مدال برنز شد تا در مجموع سه مدال ارزشمند برنز نصیب قایقرانان همدانی در ترکیب تیم ملی کشورمان اعزامی به مسابقه بزرگ روسیه شود.
دفعات مشاهده : 78
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد