شرح
تاريخ خبر :  سه‌شنبه 16 خرداد 1402 - 11:26

سکان سوارکاری بخش جوکار در دستان طهماسبی قرار گرفت

طی حکمی از سوی ریاست اداره ورزش و جوانان و هیئت سوارکاری شهرستان ملایر سجاد طهماسبی به عنوان سرپرست هیئت سوارکاری بخش جوکار انتخاب و منصوب شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان همدان به نقل از شهرستان ملایر
طی جلسه ای با حضور رئیس و اعضاء جدید هیئت سوارکاری این شهرستان در دفتر ریاست اداره ورزش و جوانان با هدف توسعه و گسترش این رشته ورزشی در بخش های تابعه سجاد طهماسبی به عنوان سرپرست جدید هیئت سوارکاری بخش جوکار انتخاب و منصوب شد .

با هماهنگی و همکاری های انجام شده از سوی مسئول نمایندگی بخش جوکار و ریاست اداره ورزش و جوانان با توجه به بررسی های به عمل آمده و تحقیقات کارشناسی شده و بالا بودن پتانسیل و ظرفیت بخش جوکار در رشته ورزشی سوارکاری سجاد طهماسبی به عنوان سرپرست جدید این هیئت در بخش جوکار انتخاب و بعد از گذراندن مراحل قانونی آن طی حکمی منصوب شد.

سپهری از طهماسبی خواست تا با هماهنگی و همکاری لازم با هیئت سوارکاری شهرستان و مسئول نمایندگی اداره ورزش و جوانان سامن در راستای توسعه و پیشرفت آن در بخش جوکار و روستاهای اطراف آن تلاش و با انتخاب افرادی متعهد و کارآمد تیمی خوب در جهت رشد و شکوفایی آن انتخاب تا در آینده شاهد فعالیتهای مطلوب و اثر گذاری در بخش جوکار باشیم .
دفعات مشاهده : 62
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد