شرح
تاريخ خبر :  چهارشنبه 17 خرداد 1402 - 07:07

نهضت خدمت به مردم
بازگشایی و بهره برداری از استخر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان اسدآباد

آیین بازگشایی و بهره برداری از استخر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی شهرستان اسدآباد با حضور دکتر قاسمی فرزاد استاندار همدان؛ دکتر سرمدی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی؛ معاونین استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان، پس از ۳۰ سال انتظار پروژه استخر سرپوشیده استادیوم آزادی اسدآباد به نام استخر شنای «سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی» با حضور استاندار همدان و هیأت همراه و مسئولان و مردم شهرستان به افتتاح و بهره برداری رسید

مدیرکل ورزش و جوانان استان همدان در این مراسم اظهار کرد: استخر سرپوشیده استادیوم آزادی اسدآباد یکی از مهمترین پروژه‌های ملی ورزشی شهرستان بوده که اتمام این پروژه از بیش از سه دهه گذشته به‌ عنوان یکی از مطالبات ورزشکاران به‌ویژه جوانان و نوجوانان بوده این شهرستان بوده است.‌

وی افزود: این طرح در سال ۷۲ کلنگ زنی و عملیات اجرایی آن در سال ۷۵ آغاز شده و در سال ۹۸ مورد افتتاح قرار می گیرد اما بلافاصله به علت برخی نواقص و مشکلات از مدار خدمات رسانی خارج می‌شود.

حقیقی تصریح کرد: در مصوبات سفر ریاست جمهوری برای رفع نواقص این پروژه شاخص ورزشی شهرستان اعتباری افزون بر ۴۰ میلیارد ریال اختصاص داده شد که تخصیص آن در سال گذشته ۲۵ میلیارد ریال بوده و با اعتبار اختصاص یافته به بهره برداری رسید.

وی زیربنای این طرح را ۱۲۰۰ مترمربع دانست و خاطرنشان کرد: برای این پروژه اعتباری افزون بر ۱۰۰ میلیارد ریال هزینه شده است ضمن اینکه سونای خشک، سونای بخار جکوزی، رختکن و دوش، سرویس بهداشتی و سالن بدنسازی را از جمله امکانات این مجموعه ورزشی می توان برشمرد.

علی حقیقی اظهار کرد: سه کار باید در پروژه استخر شنای آزادی برای تکمیل نهایی طرح انجام می شد که تأییدیه گاز، تأمین آب و بحث تجهیزات سه اقدام مهم در این پروژه بود.

وی افزود: این چهارمین استخر سرپوشیده استان همدان در سال ۱۴۰۲ است که مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد و پیش از این استخرهای بانوان کبودرآهنگ؛ مریانج؛ بانوان ملایر مورد بهره برداری قرار گرفته بود.
دفعات مشاهده : 102
چاپ خبر.


بازگشت
hamedansport.ir  |  تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت به اداره کل ورزش و جوانان استان همدان تعلق دارد